Kamtauta Braškė kreipėsi į prokuratūrą dėl šmeižto: „Sieksiu, kad tiesa išlįstų į paviršių“

Laima Povilaitytė
Laima Povilaitytė
Šaltinis: Žmonės
2024-07-06 15:06
AA

Nuomonės formuotoja, verslininkė ir sporto trenerė Laima Povilaitytė, dar žinoma slapyvardžiu Kamtauta Braškė, tapo šmeižto auka. Siekdama apginti savo garbę ir orumą, moteris kreipėsi į prokoratūrą.

Apie nemalonią situaciją ir sprendimą kreiptis į prokuratūrą L.Povilaitytė pranešė instagrame. Moteris teigė, kad buvo apkaltinta nebūtais dalykais, ta jai neliko nieko kito, kaip ginti savo garbę ir orumą teisinėmis priemonėmis.

„Ikiteisminis tyrimas pagal baudžiamąjį kodeksą dėl šmeižto – pradėtas.

Gyvenime atsitinka labai daug įvairiausių dalykų, kuriozų ir kartais, kas atrodytų akivaizdu, gali būti visiškas melas. Taip nutiko ir man, buvau apkaltinta įvairiausiais nebūtais dalykais, galinčiais paniekinti, pažeminti mane, pakirsti pasitikėjimą manimi, padariusiais man daug žalos.

Tačiau gindama savo garbę ir orumą kreipiausi į prokuratūrą dėl šmeižto. Neilgai trukus buvau iškviesta į apklausą policijoje. Po apklausos bei pateiktų įrodymų buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Galiu patikinti, kad šiaip sau niekas ikiteisminio tyrimo nepradeda, be pagrindo nukentėjusiuoju nepripažįsta.

Visi, kurie kalbėjo, skleidė ar platino melagingą informaciją turės už tai vienaip ar kitaip atsakyti.

Šioje vietoje reikia suprasti, kad kažkam tai pletkai, kažkam žinomumo ar sekėjų didinimas, o kažkam tai gyvenimas. Todėl aš sieksiu, jog tiesa išlįstų į paviršių, o tie, kurie šmeižė, platino melagingą informaciją ar kitaip mane žemino už tai atsakytų pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Pakartosiu: prieš skleidžiant bet kokią informaciją viešai ar asmeninėmis žinutėmis, įsitikinkite, ar žinote ką kalbate.
Mano kontaktai viešai prieinami, tad paskambinkite, parašykite ir paklauskite, o ne skleiskite tai, už ką vėliau teks skaudžiai atsakyti“, – rašė ji.