Kandidatas į Vilniaus merus – T.V.Raskevičius: svarbią akimirką šalia buvo mama

Tomas Vytautas Raskevičius su mama Veda /  Luko Balandžio / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Tomas Vytautas Raskevičius su mama Veda / Luko Balandžio / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt, BNS, Laisvės partijos pranešimas spaudai
2022-10-22 14:30
AA

Šeštadienį paskelbtas dar vienas kandidatas, kitais metais vyksiančiuose rinkimuose susirungsiantis dėl Vilniaus mero posto. Tai – Laisvės partijos deleguotas Tomas Vytautas Raskevičius. Renginyje, kuriame tai paaiškėjo, politiką palaikė ir jo mama Veda.

Valdančioji Laisvės partija į Vilniaus merus kelia parlamentaro Tomo Vytauto Raskevičiaus kandidatūrą.

„Surinkęs 75,5 proc. palaikymo Laisvės partijos kandidatas į Vilniaus miesto merus yra Tomas Vytautas Raskevičius“, – per partijos renginį šeštadienį paskelbė Laisvės partijos vadovė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Aušrinė Armonaitė ir Tomas Vytautas Raskevičius / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Pirminiuose rinkimuose kandidatui į merus išrinkti dalyvavo keturi pretendentai – T.V.Raskevičius, Donalda Meiželytė, Vincas Jurgutis ir Nerijus Vitkauskas, balsavo per 700 partijos narių.

„Vilnius mums yra ypatingai svarbus miestas, nes mes norime, kad Vilniuje kryptis, kurią sukūrė mero Remigijaus Šimašiaus komanda, būtų tęsiama, kad ne tik būtų tęsiamos darnaus judumo, dėmesio švietimui ir kitos pozityvios idėjos, bet kad miestas būtų atviras naujovėms, kad toliau augtų ir stiprėtų“, – kalbėjo partijos pirmininkė.

T.V.Raskevičius pabrėžė, jog Vilnius turi puikią kryptį, tačiau jo patogumu ir vakarietišku gyvenimu sostinėje vis dar negali mėgautis visi. T.V.Raskevičius įvardino keturias sritis, kurioms sieks skirti daugiausiai dėmesio: kokybiško švietimo mieste užtikrinimui, gyvenamųjų rajonų, kuriuose jauku ilsėtis ir gera gyventi, kūrimui, sveikatos priežiūros paslaugų gerinimui ir miesto vakarietiškos krypties užtikrinimui.

Tomas Vytautas Raskevičius / Laisvės partijos nuotr.

Renginyje dalyvavo ir politiko mama Veda Raskevičienė, išreiškusi sūnui palaikymą teigdama, kad Vilnius nusipelnė drąsaus mero.

„Tomas yra labai drąsus, daug drąsesnis už mus visus. Nemanykite, kad man dėl jo nėra neramu. Neramu kiekviename naujame jo iššūkyje, neramu ir dabar. Bet per tiek metų aš labai gerai supratau, kad iš to nerimo – jokios naudos. Jis vis tiek eis, darys ir savęs negailėdamas keis pasaulį į tokį, kokiame pats nori gyventi. Ir aš be galo didžiuojuosi, kad mano anūkas turi tokį tėtį, kad aš turiu tokį vaiką, kad Vilnius turės tokį merą“, – kalbėjo V.Raskevičienė.

Pasidžiaugęs rezultatais, šeštadienį Tomas Vytautas Raskevičius taip pat paskelbė įrašą savo feisbuko puslapyje. Čia pasidalijo nuotrauka su mama ir dėkojo jai už palaikymą.

„AŠ TOMAS VYTAUTAS IR ESU LAISVĖS PARTIJOS KANDIDATAS Į VILNIAUS MERUS.

Šiandien Laisvės partijos nariai ir simpatikai pritarė mano sprendimui siekti Vilniaus mero posto. Tai yra vienas svarbesnių įvykių mano politinėje kelionėje. Ir esu be galo laimingas, kad priimant šį sprendimą šalia manęs buvo pats svarbiausias žmogus mano gyvenime, kuriam esu skolingas ir be kurio šiandien čia nebūčiau. Tai yra mano mama.

Gyvenime man labai pasisekė. Pasisekė jausti padrąsinimą, kai to labiausiai reikia. Siekti tikslų, kurie atrodo mažų mažiausiai neįtikėtini. Aš pažįstu žmonių, tiesą sakant net ir Vilniuje, kurie tokio palaikymo sulaukė kur kas mažiau. Kurių artimiausi žmonės nebuvo šalia jų svarbiausiais jų gyvenimo momentais. Ir aš nežinau, ar šiandien būčiau už juos stipresnis, jei ne žmonės, kurie mane palaikė. Jei ne mano mama, kuri šiandien stovi šalia manęs.

Norėčiau, kad mano kandidatūra į Vilniaus merus taptų gyvu įrodymu, kad Vilnius yra laisvės miestas. Miestas, kuriame kiekvienas jaučiasi galįs pasiekti savo svajonę, būti drąsus ir sėkmingas. Ir aš puikiai žinau, kad kartais būname pavargę, netikintys, nusivylę ir neišgirsti. Tačiau aš noriu, kad mes niekada nepavargtume kovoti. Už tai, kad mes visi, nepaisant savo skirtumų, šiame mieste turėtume sparnus“, – rašė T.V.Raskevičius.