Karališkosios šeimos gerbėja nesikuklino: karalių Charlesą III pabučiavo tiesiai į lūpas

Karalius Charlesą III pabučiavo gerbėja / Scanpix nuotr. ir stop kadras
Karalius Charlesą III pabučiavo gerbėja / Scanpix nuotr. ir stop kadras
Šaltinis: Žmonės
2022-09-11 18:55
AA

Pirmąją savo karaliavimo dieną naujasis Jungtinės Karalystės monarchas Charlesas III atvyko į Bakingamo rūmus. Čia jį pasitiko gerbėjų minia, kuriems jis noriai spaudė rankas ir kalbėjosi. Viena moteris šios dienos nepamirš niekada – ji griebė karalių į glėbį ir jį pabučiavo.

Praėjus dienai po motinos karalienės Elizabeth II mirties, karalius Charlesas III iš Škotijos sugrįžo į Londoną. Prie Bakingamo rūmų susirinkusi gausi minia jį pasitiko su gėlėmis ir dovanomis. Naujasis karalius su gerbėjais noriai bendravo, spaudė jiems rankas ir dėkojo už palaikymą.

Tačiau viena karališkosios šeimos gerbėja šia galimybe susitikti su karaliumi pasinaudojo originaliu būdu. Jenny Assiminios paklausė, ar negalėtų karaliaus pabučiuoti – jam sutikus taip ir padarė.

Karališkosios šeimos gerbėja bučiuoja karalių Charlesą III / stop kadras

„Mačiau jį prieš save. Negalėjau tuo patikėti, paklausiau jo: „Ar galiu jus pabučiuoti?“. Jis atsakė – „na, taip“. Čiupau jį į glėbį, buvau labai laiminga. Ačiū Dievui, kad galėjau jį sutikti ir pabučiuoti“, – interviu CNN pasakojo moteris.

Iš Kipro kilusi moteris CNN pasakojo, jog yra didžiulė karališkosios šeimos gerbėja: „Myliu karališkąją šeimą. Visada juos stebiu, perku suvenyrus“.

J.Assiminios teigė, jog karalius Charlesas atrodė „liūdnas“. Moteris paaiškino, jog su karaliumi Charlesu III ją sieja vienas dalykas – karaliaus tėvas princas Philipas buvo graikas, o Jenny vyras taip pat kilęs iš šios šalies.

Karalius Karolis III pirmą kartą pasisveikino su minia Londone (23 nuotr.)
+17

Žmonės.lt primena, kad Didžiosios Britanijos karalius Charlesas III penktadienį savo inauguracinėje kalboje pažadėjo sekti savo velionės motinos „viso gyvenimo tarnystės“ pavyzdžiu.

Pirmą kartą kaip monarchas kreipdamasis į Jungtinę Karalystę ir Tautų Sandraugą iš Bakingamo rūmų, Karolis III padėkojo savo „mylimai mamai“ už jos „meilę ir atsidavimą mūsų šeimai bei tautų šeimai“.

„Kaip tai darė karalienė su tokiu nepalaužiamu atsidavimu, taip ir aš dabar iškilmingai pasižadu visą likusį man Dievo duotą laiką ginti konstitucinius principus, kurie yra mūsų tautos pamatas.“

Karoliui III sakant kalbą, aukšto rango pareigūnai ir iškilūs visuomenės veikėjai dalyvavo pamaldose už velionę karalienę Šv. Pauliaus katedroje, kur pirmą kartą oficialiai nuskambėjo atnaujintas nacionalinis himnas „God Save the King“ (Dieve, sergėk karalių).

Karolis III oficialiai paskelbtas Jungtinės Karalystės karaliumi (61 nuotr.)
+55
Princas Charlesas su žmona Kornvalio hercogiene Camilla (57 nuotr.)
+51