Kardinaliems pokyčiams pasiryžusi Jurga Anusauskienė: „Buvau pametusi moteriškumą“

Jurga Anusauskienė prieš ir po pokyčių / Asmeninės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Pastarąsias kelias savaites skyriau savo grožiui ir įvaizdžio pokyčiams – žinau, kad laukia nepaprastai darbinga vasara, o kai daug dirbi, laiko sau dažniausiai pritrūksta. Ir nors fotografuoju autosportą, vis tiek esu moteris ir man svarbu, kaip aš atrodau“,– sako fotografė Jurga Anusauskienė (51), kardinaliai pakeitusi šukuoseną bei atlikusi keletą grožio procedūrų, kurios į veidrodį Jurgą privertė pažvelgti naujomis akimis.

Pirma procedūra, nuo kurios žinoma moteris pradėjo grožio pokyčius, buvo permanentinis makiažas. Neįtikėtina, tačiau tokį dalyką ji išbandė pirmąkart gyvenime.

„Sau patinku tokia, kokia esu, tačiau suprantu ir tai, kad visada gali būti geriau, todėl visąlaik laikiausi tokios pozicijos: maniau, kai ateis metas tam tikroms grožio procedūroms, kai aš jų tikrai pati norėsiu, tai imsiu ir pasidarysiu. Taigi permanentiniam laikas atėjo tik dabar“, – juokiasi Žmonės.lt kalbinta Jurga.

Ji priduria, kad nepritaria posakiui, jog grožis reikalauja aukų, tad labai džiaugiasi, kad permanentinio makiažo metu, kuomet buvo ilgam laikui paryškinti antakiai ir lūpos, skausmo kentėti nereikėjo, nes meistrė Vytautė Veličkienė, kuri pritaikė nejautrą.

„Pokyčiai po permanentinio makiažo pranoko mano lūkesčius! Dabar makiažo papildomai reikia labai nedaug, tad sutaupau laiko ir atrodau ryškiau“, – džiaugėsi pašnekovė.

Jurga Anusauskienė / Asmeninio albumo nuotr.

Antrasis žingsnis, kuris laukė po ilgalaikio makiažo procedūros – plaukų pokyčiai. Jurgos Anusauskaienės dauguma tikriausiai net neįsivaizduoja be jos jau vizitine kortele tapusių ilgų banguotų tamsių plaukų – būtent tokia šukuosena Jurgos gyvenime buvo labai daug metų.

„Metus nieko nebuvau dariusi su plaukais, tad labai džiaugiuosi, kad mano geras bičiulis, plaukų stilistas Karolis Murauskas rado laiko iš Kauno atvažiuoti pas mane į Vilnių. Sėdime, plepame, jis kažką daro su mano plaukais, aš net nelabai gilinuosi, nes juo visiškai pasitikiu… Tik staiga žiūriu – du trečdalis mano plaukų jau ne ant manęs!“ – juokiasi J.Anusauskienė.

Moteris prisipažįsta, kad išsiplovus galvą po kirpimo ir dažymo ją akimirkai buvo ištikęs lengvas šokas – tiek dėl plaukų ilgio, tiek dėl kiek kitokio, negu tikėjosi, jų atspalvio po dažymo. Vis dėlto dar kiek patonavus tamsius plaukus galiausiai pavyko išgauti tokį atspalvį, kuris Jurgai labai patiko.

Karolis Murauskas ir Jurga Anusauskienė / Asmeninio albumo nuotr.

Galiausiai grožio pokyčius vainikavo paskutinė procedūra, kuri leido atsikratyti nepageidaujamų raukšlelių kaklo srityje.

„Kadangi ne tik pati fotografuoju, bet ir mėgstu fotografuotis, redaguoti nuotraukas, jose pastebėjau savo veido pokyčius – raukšleles po kaklu. Nusprendžiau, kad pabandysiu jas pašalinti be skalpelio: pasidariau pas Luką Jurgaitį fibroblast procedūrą, kuri leidžia patempti odą be chirurgo įsikišimo. Nors galutinis efektas matysis tik po kelių mėnesių, jau dabar matau džiuginančius rezultatus“, – sako J.Anusauskienė.

Moteris džiaugiasi, kad pokyčius jau spėjo įvertinti jos vaikai, ypač dukra, dainininkė Evelina Young. Nors ji gyvena JAV, su mama nuotoliniu būdu aptaria ir grožio klausimus. Evelina irgi daugelį metų turėjo ilgus banguotus tamsius plaukus, tačiau jau kurį laiką džiaugiasi gerokai trumpesnių ir šviesesnių plaukų šukuosena.

„Jos įvaizdis man labai patinka, tikriausiai ir mane įkvėpė didesniems pokyčiams“, – šypteli.

Jurga Anusauskienė / Asmeninio albumo nuotr.

Jurga prisipažįsta, kad nėra iš tų moterų, kurios daug laiko skiria savo grožiui, dažnai lankosi grožio salonuose ar įvairiose procedūrose, tačiau teigia suprantanti, kad savo moteriškumo pamesti nereikia ir karts nuo karto reikia sugrįžti „į aukštakulnius“.

„Anksčiau specializavausi laukinės gamtos fotografijoje – tą dariau penkiolika metų. Su kerziniais batais ir sunkia fototechnika įveikdavau ilgiausias trasas. Sakyčiau, buvau savotiškas „kareivis“. Po to taip išėjo, kad mane pakvietė dalyvauti tai viename, tai kitame televizijos projekte, apavė aukštakulniais, priklijavo blakstienas – man atrodė, kad aš su tokiu įvaizdžiu mirštu! Tada supratau, kad turbūt kažkur pamečiau savo moteriškumą. TV projektai man ir atvėrė akis, kad reikia išlaikyti balansą tarp „kareiviškosios“ ir moteriškosios Jurgos“, – šypsosi J.Anusauskienė.

Jurga Anusauskienė (24 nuotr.)
+18
Skaitykite daugiau