„Karklė Live Music Beach 2017“ festivalyje išrinkta geriausia jauna grupė

„Karklė Live Music Beach 2017“ festivalio akimirkos / Gintenio Dauparo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienio popietę šurmuliuojančiame „Karklė Live Music Beach 2017“ festivalyje įvyko jaunų grupių konkursas „Golden Fish“. Čia pasirodė penkios geriausios, iš dvidešimt keturių kandidatų, atrinktos grupės. Kompetentingos komisijos sprendimu, įspūdingą konkurso statulėlę, galimybę pasirodyti viename iš paskutinių šių metų muzikinio šou „X faktorius“ etapų bei kitų metų Karklės festivalio metu laimėjo vilniečiai „Black Biceps“.

Šie, ska, pop ir rock muzikos stilius maišantys vaikinai neabejotinai užkrėtė klausytojus pozityvumu ir gera energija. Jų sukurtai atmosferai neatsispyrė ir į ritmą linksėjo net ir komisijos nariai – „Naktinių Personų“ narys Aras Vėberis, grupės „Royce“ vokalistas Ilja Gun, didžėjus Averjano bei naktinio klubo „Dr. Who“ vadovas Irmantas Karpis. Vienas iš komisijos narių, Ilja Gun, sako, kad nesistebi šių muzikantų laimėjimu.

„Pirmiausia, mano, kaip atlikėjo, dėmesį patraukė puikus ir techniškai švarus atlikimas, – tvirtina jis. – Grupė groja nuotaikingus kūrinius, moka puikiai bendrauti su publika ir nebijo pasijuokti iš savęs. Mes Lietuvoje grojame pakankamai tamsią, netgi niūrią muziką, o „Black Biceps“ spinduliuoja puikią energiją.“

Be „Black Biceps“, scenoje ant jūros kranto pasirodė dar keturios grupės. Aštrų hard-roką sugrojo vilniečiai „IF“, laimę ir rokenrolą skleidžianti grupė „Laimingu Būti Lengva“ iš Trakų, šiauliečiai indie rokeriai „There Is No Duck Tape“ bei lyriškoji klaipėdietė „Ingaja“. Beje, komisijos nariai pripažino, jog ji vos neišplėšė pergalės iš „Black Biceps“ vaikinų.

Penktadienį prasidėjęs „Karklė Live Music Beach 2017“ festivalis į pajūrį sutraukė tūkstančius muzikos mylėtojų. Jau šį vakarą čia pirtį po atviru dangumi surengs švedai Mike Perry bei Aronchupa, o vieni geriausių Lietuvos repo scenos atstovų „Lilas ir Innomine“ vėlią naktį džiugins hiphopo muzikos mylėtojus.

„Karklė Live Music Beach 2017“ festivalio akimirkos (17 nuotr.)
+11
Skaitykite daugiau