Karolina Meschino lavina balsą pas garsią Lietuvos mokytoją: „Kol kas bijau dainuoti prie kitų“

Karolina Meschino / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Karolina Meschino / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-05-01 09:49
AA

Viena garsiausių Lietuvos influencerių Karolina Meschino sekmadienio vakarą žengė raudonuoju „Lietuvos balso“ finalo kilimu. Puikiai nusiteikusi ji papasakojo apie savo santykį su muzika ir hobį – dainavimą bei pamokas .

Karolina Meschino į Kauno „Žalgirio“ areną atvyko palaikyti talentingų vokalistų „Lietuvos balso“ finale. Dar 2019 metais ji dirbo šio projekto reportere, tačiau dabar džiaugėsi galėdama svečiuotis čia ir pasiklausyti galingų balsų gyvai. 10-ojo „Lietuvos balso“ nugalėtoju tapo Anyanya.

„Puikios emocijos. „Lietuvos balsas“ man visada asocijuojasi su geriausiais prisiminimais – džiaugsmo ir liūdesio ašaros, išgyvenimai kartu su dalyviais, man tiesiog labai labai smagu, kad galiu būti projekto dalimi ir mane vis pakviečia. Stebėti gyvai visada yra nuostabi emocija“, – portalui Žmonės.lt pasakojo K.Meschino.

Karolina Meschino / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Paklausta, kokių atlikėjų ji klausosi ir koks muzikos stilius labiausiai patinka, Karolina paminėjo ir Lietuvos vardus:

„Esu labiau R&B, hiphopo, repo gerbėja, bet klausau absoliučiai visko. Dabar važiuodama klausiau Free Fingos, Angelou. O šiaip mėgstu muziką visokiomis kalbomis ir visokių žanrų, neprisirišu prie nieko.“

Sekantys Karoliną socialiniuose tinkluose pastebėjo, kad ji jau keletą mėnesių lanko vokalo pamokas pas žinomą dainininkę Simoną Jakubėnaitę. Tačiau portalo Žmonės.lt paklausta, ar ateitų į projektą kaip dalyvė, tikino, kad ne.

„Į „Lietuvos balsą“ tikrai neisiu, bet Simona Jakubėnaitė yra nuostabi mokytoja, kol kas dainavimas man yra kaip terapija, dėl pasitikėjimo savimi. Muzika man imponuoja ir turi didelę dalį mano gyvenime. Pavydžiu Dominykui jo gyvenimo būdo, mano svajonių skyrelyje yra noras dainuoti, bet kol kas į tai žiūriu kaip į hobį“, – šypsojosi ji.

Karolina Meschino / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Karolina teigė, kad jos dažniausia klausytoja yra dukra Izabelė.

„Simona yra vienintelis žmogus, kuris yra girdėjęs mane dainuojant, aš bijau dainuoti prie kitų. Galiu dainuoti tik girdint dukrai, mašinoje arba duše, kai nieko nėra namuose. Dainavimas man yra toks išsilaisvinimas, emocijų ir išgyvenimų paleidimas, labai gera, pavyzdžiu žmonėms, kurie turi gerą balsą. Aš turiu gerą klausą, tai tiek. Balsą galima išlavinti“, – portalui Žmonės.lt atviravo K.Meschino.

Geras atlikėjas, anot jos, „turi turėti charizmą, gyvenimiškos patirties, tuomet dainuoji ne apie nieką, o tiesiog su cinkeliu“.

„Kaip tik prieš porą dienų žiūrėjau Neringos Zeleniūtės (viena iš apdovanojimų M.A.M.A rengėjų – red. past.) instagramo istoriją. Ji kalbėjo, kad atlikėjas gali turėti gerą balsą, tobulai techniškai viską dainuoti, bet jeigu neturi charizmos ir asmenybės, yra tiesiog neįdomu. Man irgi visada svarbu pajausti patį žmogų, ne tik jo transliuojamą muziką“, – Žmonės.lt sakė Karolina.

Ji papasakojo, kad vasaros planuose – Lenkijoje vykstantis festivalis, kuriame koncertuos labiausiai patinkanti atlikėja. „Vyksiu į „Open'er 2023“ festivalį, ten pasirodys mano viena mėgstamiausių atlikėjų SZA, labai laukiu. Kendrickas Lamaras irgi ten bus.“

K.Meschino portalui Žmonės.lt sakė turinti svajonę gyvai pamatyti „Tame Impala“, „Coldplay“ ir Drake'ą.

„Lietuvos Balso” finalo raudonas kilimas (134 nuotr.)
+128
10-ojo „Lietuvos balso“ finalas „Žalgirio“ arenoje (291 nuotr.)
+285
„Lietuvos balso“ finalo spaudos konferencija (16 nuotr.)
+10