Karolis Akulavičius su žmona Ingrida leidosi į ypatingą kelionę: pasidalijo jautria akimirka

Karolis Akulavičius su žmona Ingrida / Socialinių tinklų nuotr.
Karolis Akulavičius su žmona Ingrida / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-28 08:00
AA

Grupės „2 Karolis ir Donatas“ narys Karolis Akulavičius su žmona Ingrida kartu yra daugiau nei penkiolika metų, devynerius iš jų – susituokę. Per šį laikotarpį jų šeima pagausėjo – pora susilaukė dviejų vaikų, tačiau jiedu nepamiršo, kad labai svarbu skirti laiko ir vienas kitam.

Pasidžiaugti vienas kito draugija Ingrida ir Karolis Akulavičiai išvyko į saulėtąją Turkiją. Ši kelionė porai buvo ypatinga – į ją sutuoktiniai leidosi tik dviese.

Romantiškomis akimirkomis Karolis su žmona dalijosi ir socialiniuose tinkluose. Jausmingu kadru ir įrašu atlikėjas sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Laikau tau už rankos ir džiaugiuosi už begalybiškai gerą laiką, praleistą kartu! Myliu!“, – jautria akimirka pasidalijo Karolis Akulavičius.

Žmonės.lt primena, kad rugpjūčio 23-iąją Karolis ir Ingrida Akulavičiai paminėjo dvi gražias progas – molines vestuves ir 15 metų drauge.

Žmoną Ingridą atlikėjas pasveikino feisbuke. Gyvenimo moteriai jis skyrė meilės kupinus žodžius, kuriais pasidalijo ir su portalu Žmonės.lt.

„Mažuliau, nieko čia sakyt nereikia… 15 metų kartu ir šiandieną galim švęsti 9 metų molinę sukaktį.

Šypsokis toliau ir būk savimi… Tu esi ŽMOGUS iš didžiosios raidės...“, – rašė K.Akulavičius.

Karolis portalui Žmonės.lt atskleidė, kad 9-ąsias santuokos metines su žmona paminėjo visiškai paprastai, kukliai, bet kartu – šiltai ir prasmingai: dieną praleido kartu, o vakare vyro laukė koncertas.

Jis pabrėžė, kad brangiausia metinių dovana – laikas kartu, buvimas šalia vienas kito, pasikalbėjimas, atviravimas. Tiesa, I.Akulavičienė vyrui molinių vestuvių proga padarė staigmeną.

Karolis Akulavičius su žmona Ingrida / Asmeninio albumo nuotr.

„Su žmona pasidarėme vienodas tatuiruotes ant riešo – širdutes iš vaikų pirštų atspaudukų“, – šypsojosi vyras.

K.Akulavičius neatmetė galimybės, kad jubiliejinę sukaktį – 10-ąsias santuokos metines – minės smarkiau.

„Gal bandysime susikviesti žmones, kurie dalyvavo mūsų gyvenimo šventėje, gal kažkur toliau keliausime su vaikais, bet tikrai kažkas įvyks“, – Žmonės.lt sakė Karolis.