Grupės „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius pateko į avariją: atskleidė, kiek kainuos remontas

Karolis Akulavičius / Eriko Ovčarenko / BNS ir nuotr. ir stop kadrai
Karolis Akulavičius / Eriko Ovčarenko / BNS ir nuotr. ir stop kadrai
Šaltinis: Žmonės
2023-06-13 16:38
AA

Antradienio popietę, prie Papilės miesto, grupės „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius pateko į avariją. Dainininkas važiavo su sūnumi, atskleidė kaip jis reagavo, ar pavyko išvengti sužalojimų ir kiek kainuos apgadinto automobilio remontas.

Grupės „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius neišvengė autoįvykio. Šia žinia jis pasidalijo socialiniuose tinkluose ir patvirtino portalui Žmonės.lt.

„Žmogelis į mane bam. Bet taip draugiškai, pasidarysime selfiuką ir lauksime policijos“, – sakė jis instagramo istorijose.

Portalui Žmonės.lt atskleidė, kad policijos visgi nesulaukė. „Susipildėme deklaracijas ir išvažiavome.“

Karoliaus Akulavičiaus automobilis po autoįvykio / Stop kadras

„Iš tikrųjų, labai durna situacija. Taip, jis yra kaltas, bet priekyje važiavusi mašina sumąstė prieš 10 minučių parodyti posūkį, tada aš ėmiau nežymiai stabdyti, žiūriu, pareina automobilis į galą, o dar gale ir fūra buvo, bet ji išsuko į priešingą kelio pusę, tad pavyko išvengti dar didesnės nelaimės“, – kalbėjo vyras.

Karolis taip pat papasakojo, kokių nuostolių patyrė ir kokia dabar automobilio būklė.

„Įskeltas langas, sugadintas bamperis ir galinis žibintas. Gali kainuoti apie 1000-1500 eurų. Visada draudžiuosi kasko, tad nepergyvenu, gausiu pakaitinį automobilį, kol manąjį pataisys“, – portalui Žmonės.lt pasakojo K.Akulavičius.

Karolis Akulavičius / Asmeninio albumo nuotr.

Anot grupės „2 Donatai“ nario, jo sūnus neišsigando, o sužalojimų abiems pavyko išvengti.

„Viskas laimingai, su žmogeliuku pasišnekėjome apie gyvenimą. Toks geras žmogus, tai paspaudėme rankas ir dabar važiuojame pirkti šerbetą.

Vaikas neišsigando, sako, man gaila mašinos, reikėjo apsaugoti. Ir viskas. Su sveikata viskas gerai abiems“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo Karolis.