Karštoji porelė Bradley Cooperis ir Irina Shayk jau galvoja apie vaikus

Bradley Cooperis ir Irina Shayk / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Bradley Cooperis ir Irina Shayk / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-07-28 17:02
AA

Kai tik pasirodė pranešimų apie aktoriaus Bradley Cooperio (40 m.) ir rusų gražuolės Irinos Shayk romaną, daugelis tuo arba nepatikėjo, arba konstatavo: „Tai tik laikinas pasižaidimas“. Tačiau laikas bėga, o jų santykiai, panašu, darosi vis rimtesni.

Porai artimas šaltinis portalui „E! News“ atskleidė, kad Bradley Cooperis ir Irina Shayk yra labai įsimylėję, į savo santykius jiedu žiūri net labai rimtai ir jau kalbėjo apie vaikus, kurių kartu norėtų susilaukti ateityje.

„Jie be galo laimingi dėl to, kaip jų santykiai progresuoja, – pasakojo šaltinis. – Reikalai labai sparčiai rimtėja, jiedu labai smarkiai suartėjo. Visi, kas juos pažįsta, yra tikri, kad pagaliau jiedu surado ko ieškoję. Jie labai tinka vienas kitam ir nori kartu praleisti kiekvieną laisvą minutę. Jų abiejų šeimos be galo džiaugiasi, pagaliau matydami juos tokius laimingus. Jie abu nori vaikų ir tai jau aptarė.“

Bradley Cooperis ir Irina Shayk susitikinėti pradėjo balandžio mėnesį. Metų pradžioje jie abu nutraukė ankstesnius santykius: Irina Shayk po penkerių metų draugystės išsiskyrė su futbolininku Cristiano Ronaldo, o Bradley Cooperis išsiskyrė su perpus už save jaunesne manekene Suki Waterhouse.

Irina Shayk / „Scanpix“/AP nuotr.