Paparacų nuotraukos patvirtino: aktorius Bradley Cooperis ir rusų modelis Irina Shayk – nauja pora

Bradley Cooperis ir Irina Shayk / „Scanpix“ nuotr.
Bradley Cooperis ir Irina Shayk / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-05-08 07:42
AA

Pastarąsias keletą savaičių netilo kalbos apie aktoriaus Bradley Cooperio (40 m.) ir rusų modelio Irinos Shayk (29 m.) romaną, o šią savaitę pagaliau pasirodė tai patvirtinančios nuotraukos.

Paparacai naująją pramogų pasaulio porą užklupo sekmadienio vakarą Niujorke – jiedu nesislapstydami glaustėsi vienas prie kito, bučiavosi ir nuolat šypsojosi.

Paparacų darytas Bradley Cooperio ir Irinos Shayk nuotraukas galite pamatyti ČIA.

Po paparacų užfiksuoto pasimatymo Bradley Cooperis ir Irina Shayk kartu buvo pastebėti „Met Gala“ pokylio pratęstuvėse, kur, anot liudininkų, aistringai glamonėjosi.

Irina Shayk / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Bradley Cooperis ir Irina Shayk per bendrus draugus susipažino jau prieš kurį laiką, bet pastaruoju metu jie vis daugiau laiko leidžia vieni du. Apie jų romaną pradėta kalbėti tik prieš keletą savaičių.

Tiek Bradley Cooperis, tiek Irina Shayk neseniai išsiskyrė su savo antrosiomis pusėmis. Bradley Cooperis nutraukė dvejus metus trukusius santykius su perpus už save jaunesne britų manekene Suki Waterhouse, o Irina Shayk po penkerių metų draugystės išsiskyrė su futbolo žvaigžde portugalu Cristiano Ronaldo.

Irina Shayk / AFP/„Scanpix“ nuotr.