Kas ir kodėl „Auksiniuose gaubliuose“ nevilkėjo juodai?

„Auksiniai gaubliai“ / Vida Press nuotr.
„Auksiniai gaubliai“ / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2018-01-08 09:04
AA

Nors sekmadienio vakarą įvykusiuose „Auksinių gaublių 2018“ apdovanojimuose praktiškai visos moterys buvo susivienijusios ir, palaikydamos „Time's Up“ judėjimą, vilkėjo juodai, atsirado keletas, kurios nusprendė pasirinkti kitą vakarinės aprangos spalvą.

Kalifornietė aktorė Blanca Blanco, vilkėjusi provokuojančią, kūną smarkiai apnuoginančią raudoną suknelę su skeltu ir iškirpte, nekomentavo savo sprendimo pasirinkti raudoną spalvą. Raudona šiuolaikiniame pasaulyje gali būti traktuojama dvejopai: kaip seksualumas, provokacija, arba kaip jėga, stiprybė ir energija. Blanca nevilkėjo apatinių, taigi tokia apranga juodų suknelių apsuptyje garantavo aktorei išskirtinį dėmesį – manoma, kad to ji ir siekė.

Holivudo užsienio spaudos asociacijos prezidentė Meher Tatna taip pat išdrįso būti kitokia – ji pasirinko raudoną gėlėtą suknelę bei mantiją. Kaip „The Wrap“ paaiškino vienas šaltinis, raudona buvo pasirinkta kaip indų kultūros dalis, tai dažnai pasirenkama spalva šventėms. Drabužį esą Meher išsirinko su mama.

O vokiečių modelis bei aktorė Barbara Meier, vilkėjusi gėlėmis nusėtą lengvą sluoksniuotą suknelę, savo instagrame paaiškino, kad tiek metų moterys, kovojusios dėl savo laisvės (pavyzdžiui, kad apsivilkti šiek tiek seksualiai būtų leistina ir padoru moteriai), turėtų rinktis rengtis tai, ką jos nori.

Taip pat skaitykite

„Jeigu mes dabar uždrausime tai, nes dalis vyrų negali savęs kontroliuoti, mano nuomone, tai didelis žingsnis atgal. Mes neturime būti rimtos. Jungtinių Valstijų moterys turėtų švytėti, būti spalvingos ir kibirkščiuoti. Kokia ir yra mūsų prigimtis. Mano nuomone, būtent tai simbolizuoja mūsų laisvę ir mūsų naująją stiprybę.“ Ir kartu pridėjo, kad palaiko „Time's Up“ judėjimą. Jį palaiko ir Meher Tatna.

„Auksiniai gaubliai“: viešnios, kurios nevilkėjo juodai (6 nuotr.)

Visą „Auksinių gaublių“ svečių stilių galite apžiūrėti albume.

Auksinių gaublių apdovanojimų stilius (69 nuotr.)
+63