Kate Moss vaikinui – rimtos problemos: gydosi nuo priklausomybės kvaišalams

Kate Moss su savo vaikinu Nikolai von Bismarku / Vida Press nuotr.
Kate Moss su savo vaikinu Nikolai von Bismarku / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-04 17:47
AA

Didžiosios Britanijos modelis Kate Moss (43) apie užsimezgusį romaną su Nikolai von Bismarku (30) prabilo dar 2015-aisiais. Beveik iškart po skyrybų su savo vyru, rokeriu Jamie Hince‘u. Tačiau jų santykius paskutiniu metu temdo juodi debesys. Kaip praneša užsienio naujienų portalas dailymail.co.uk, Nikolai jau du mėnesius gydosi nuo priklausomybės narkotikams.

Kate Moss vaikinas gydytis savo priklausomybės išvyko dėl tokio jo tėvų sprendimo. Šie sūnų privertė rimtai pažvelgti į savo dabartinį gyvenimą.

Artimas Kate ir Nikolai bičiulis užsienio žiniasklaidai išdavė, jog moteris savo berniuko-žaisliuko labai pasiilgo, tačiau supranta, jog tai jam tik į naudą.

Teigiama, kad nuo to laiko, kai mylimasis išvyko gydytis, K. Moss taip pat pakeitė savo gyvenimo būdą. Ji stengiasi nebevartoti kvaišalų, lanko jogą, sveikai maitinasi.

Kate Moss su savo vaikinu Nikolai von Bismarku / Vida Press nuotr.

Už Kate gerokai jaunesnio jos mylimojo tėvai tiki, kad šis išsiskyrimas jų sūnui bus tik į naudą, juolab, kad Kate jau kurį laiką garsėja turinti problemų dėl narkotikų vartojimo.

Nors anksčiau ir buvo tvirtinama, kad pora nebe kartu, tačiau paparaciai po tokių jųdviejų pareiškimų vis pričiupdavo balandėlius drauge. Paskutinį kartą jie drauge pastebėti sausio pabaigoje, prieš pat Nikolai atsiduriant nepriklausomybių centre.

Kate Moss ir Nikolai von Bismarkas (5 nuotr.)
Vida Press nuotr.
+2