Provokuojančioje fotosesijoje įsiamžinusi Kate Moss patikino – jai trūksta pasitikėjimo savimi

Kate Moss / Mert Alas ir Marcus Piggott nuotrauka žurnalui „W“
Kate Moss / Mert Alas ir Marcus Piggott nuotrauka žurnalui „W“
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-02-23 09:23
AA

Super modelis Kate Moss (43) žurnalui „W“ atskleidė, kad paauglystėje buvo įsimylėjusi žymų aktorių Johnny Deppą, puikiai pažįstamą iš tokių filmų kaip „Karibų piratai“ („Prirates of the Carribean“) ir „Alisa stebuklų šalyje“ („Alice in Wonderland“).

Manekenė papasakojo, kad J.Deppas nebuvo vienintelė jos simpatija. Ant K.Moss sienos kabėjo ir kito žymaus aktoriaus plakatas – Robo Lowe'o.

Kate atviravo ir apie savo pirmąjį bučinį: „Pirmą kartą pasibučiavau mokyklos šokiuose. Juose buvau su tokiu vaikinu vardu Liamas. Mes pasibučiavome. Viskas buvo gražu, mes lėtai šokome pagal George'o Michaelo dainą „Careless Whisper“.

Supermodelis žurnalui „W“ pozavo atviroje, seksualioje ir gundančioje fotosesijoje. Per interviu ji sakė, kad yra pratusi prie pozavimo apsinuoginus, nes to iš jos fotografai prašė nuo karjeros pradžios.

„Nuo pat savo karjeros pradžios turėjau įprasti prie pozavimo apsinuoginus, nes to iš manęs norėjo fotografai. Visuomet tekdavo nusirengti, nors man pačiai mano kūnas tiesiog nepatiko. Turėjau išmokti jaustis patogiai pozuodama nuoga“, - sakė K.Moss.

Viena garsiausių pasaulio manekenių pasakojo, kad mielai paragautų ir aktorės duonos – ši profesija ją labai domina jau nuo senų laikų. Vis dėlto žymi moteris mano, jog jai trūksta pasitikėjimo savimi, kad galėtų būti aktore.

Žurnalo „W“ viršelį papuošė Kate Moss, Donatella Versace, Taraji P. Henson, Jessica Chastain ir Jennifer Lopez / Mert Alas ir Marcus Piggott nuotrauka žurnalui „W“