„Kaukių“ finale – Ukrainos žvaigždės Ruslanos pasirodymas: „Tai išskirtinis momentas, kai šypsausi“

Ruslana / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Ruslana / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-08 12:00
AA

„Tai yra išskirtinis momentas, kai aš šypsausi. Man didelė garbė koncertuoti Lietuvos žmonėms ir per muziką išreikšti savo jausmus. Šis vakaras ypatingas visiems, nes mes dar kartą galime įrodyti, kad kartu surėmę pečius mes nugalėsime bendrą priešą“, – sako Ukrainos žvaigždė Ruslana ruošdamasi didžiajam LNK „Kaukių“ finalui, kuriame laukia specialus atlikėjos šou ir svarbi žinia pasauliui.

Ne paslaptis, kad užsienio žvaigždės pasirodymas trečiajame sezone sukėlė didžiulę susidomėjimo bangą ir dar kartą priminė visiems apie jau beveik metus trunkantį karą visai šalia mūsų ir, kad negalime likti abejingi ir pavargti padėti.

„Šiandien, kai visas pasaulis žavisi ukrainiečių stiprybe ir drąsa, šį susižavėjimą būtina sustiprinti visais įmanomais būdais. Būdama „Kaukių“ scenoje supratau, kad atstovauju ne tik Ukrainai, bet ir neįtikėtinai stiprybei. Todėl dalyvaudama projekte kiekvieną dainą rinkausi labai kruopščiai, kad galėčiau perteikti mūsų šalies galią. Sąmoningai rinkausi tokias dainas, kurios, mano manymu, labiausiai perteikia šiandienines ukrainiečių emocijas ir tuo pačiu demonstruoja ypatingą šviesą sklindančią iš mūsų širdžių“, – apie dalyvavimą slapčiausiame projekte pasakoja Ruslana ir priduria, kad lietuvių kalba dainą atliko neatsitiktinai. Pasirodo, lietuvių liaudies daina „Teka saulė“ savo motyvais labai panaši į vieną ukrainietišką dainą.

Ruslana / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Dainuoti jūsų kalba nebuvo lengva, nes reikėjo paslėpti akcentą, jog niekas nesuprastų, kad po kauke yra užsienietis. Su projekto kūrėjais valandų valandas treniravome kiekvieną garsą. Noriu padėkoti visiems už šią neįkainojamą galimybę!“ – atvirauja garsenybė.

Ruslana visą savo karjerą aktyviai dalyvauja Ukrainos politiniame gyvenime bei kovoje už taiką. Ji keliauja po visą karo siaubiamą šalį išreikšdama savo palaikymą kariams bei civiliams žmonėms: „Tiems, kurie yra ten svarbu žinoti, kad jų drąsa ir ryžtas yra vertinami. Todėl kartais svarbu tiesiog apkabinti ir pasakyti – aš su tavimi, aš jaučiu tavo skausmą ir padėkoti.“

Mažai kas žino, kad Ruslanai karo tema yra labai artima, nes jos pačios vyras jau yra kovojęs kare. Todėl ši tema jų šeimoje nėra svetima:

„Jam nelabai patinka apie tai kalbėti, nes tai yra baisūs išgyvenimai. Kai tik susipažinome, apie tai jis vengė pasakoti. Jis 1980-aisis kovėsi už Ukrainos laisvę. Todėl jis taip pat aktyviai dalyvauja ir dabar. Kai prasidėjo Oranžinė revoliucija, jis man pasakė – Ruslana, tu turi eiti! Ir jis visą laiką buvo su manimi kaip mano asmens sargybinis ir niekada manęs nepaliko nė sekundei. Mes kartu kovėmės už savo šalį visą savo gyvenimą. Kai prasidėjo šis periodas, mes sustabdėme visus savo darbus ir aš ėjau savanoriauti, padėti mūsų kariams su ekipuote bei medikamentais, padėjau su žmonių evakuacija. Mano vyras man kas dieną kartoja – Ruslana, turi daryti dar daugiau! Ir kartais man atrodo, kad aš nebegaliu miegoti, valgyti, jaučiuosi pavargusi, bet vis prisimenu jo žodžius. Nes šiandien tai yra ne apie mus, o mūsų šalies ir tautos ateitį“, – širdies plėšomo skausmo neslepia Ruslana.

Šį sekmadienį šou „Kaukės“ pasieks kulminaciją. Finale tik žiūrovai išrinks, kas taps trečiojo sezono nugalėtoju. Tačiau, kad ir kaip būtų svarbu išsiaiškinti laimėtoją šiais metais, slapčiausio LNK projekto kulminacija taps jūsų kiekvieno balsas. Nes visi už trumpąsias žinutes ir skambučius surinkti pinigai bus skirti Ruslanos globojamam fondui Lietuvoje. Prisidėti galime kiekvienas, nes kiekvienas euras yra labai svarbus.

Slapčiausio ir labiausiai intriguojančio šou „Kaukės“ finalas jau šį sekmadienį, 19.30 val., tik per LNK.

Ruslanos pasirodymas „Kaukių“ finale (14 nuotr.)
+8