Kauną drebino įspūdingas „The Roop“ koncertas: grupė dar kartą parodė, kas yra jų vizitinė kortelė

„The Roop“ koncerto Kaune akimirkos / D.Dambrausko nuotr.
„The Roop“ koncerto Kaune akimirkos / D.Dambrausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-07-15 11:58
AA

Visuomet stebinanti grupė „The Roop“ Europos kultūros sostinėje 2022 metais tituluotame Kaune ketvirtadienio vakarą surengė tai, kas yra jų vizitinė kortelė. Pačiame miesto centre, Rotušės aikštėje įvyko įspūdingas šou, kuriame netrūko ne tik ryškiausių grupės kūrinių, bet ir atsakingai suplanuotų šou detalių.

Ketvirtadienio vakarą Kaune įvykęs šou, tai tik pirmoji stotelė, jau liepos 20 d., trečiadienį grupė surengs solinį koncertą Vilniuje, Lukiškių kalėjime 2.0.

Kauno Rotušės aikštėje susirinkusi tūkstantinė publika išvydo išskirtinį ir ryškų grupės „The Roop“ šou, kuriame netrūko spalvų bei šokti priverčiančio skambesio.

„The Roop“ koncerto Kaune akimirka / D.Dambrausko nuotr.

Koncerto metu nuskambėjo tarptautinę šlovę pelnę kūriniai tokie kaip „On Fire“ bei „Discoteque“, o taip pat ir dainos iš neseniai pasirodžiusio albumo „Concrete Flower“.

Grupė savo pasirodymą scenoje pradėjo visai neseniai pristatytu kūriniu „Let‘s Get Naked“, kurį, panašu, susirinkusi publika jau mokėjo mintinai. Daugybė ovacijų ir kartu dainuojanti minia – tai buvo įrodymas, kad laukia išties įsimintinas vakaras grupei „The Roop“ bei publikai.

„Buvo labai gera sugrįžti į savo gimtąjį miestą – Kauną. Šiam koncertui atsakingai ruošėmės, todėl labai gera, kad publika priėmė taip entuziastingai ir šiltai. Jaučiau, kad koncerto metu publika buvo tarsi vienas kumštis, tokia susivienijusi, o tai mums kelia tik geriausias emocija“, – teigia grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Grupė specialiai „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ įrengtoje „Vasaros scenoje“ pasirodė ne vieni – jiems talkino didelis būrys šokėjų, o pasirodymą papildydavo specialūs scenos efektai ir specialiai kiekvienai dainai sukurtos vizualizacijos.

„The Roop“ koncerto Kaune akimirka / D.Dambrausko nuotr.

Šis koncertas yra vienas iš didžiųjų grupės koncertų. Jau ateinančią savaitę, liepos 20 d. įvyks didžiausias šių metų grupės koncertas Vilniuje, Lukiškių kalėjime 2.0. Čia grupė ruošia įspūdingą šou ir daugybę staigmenų, o koncerto metu bus galima įsigyti ir naujausią albumą „Concrete Flower“.

„Lukiškių kalėjimo koncertas yra mūsų didysis koncertas. Tokio pačio koncerto deja, bet nebus. Vieną koncertą metuose stengiamės padaryti išskirtinį ir kitokį, todėl jis būna tik vieną kartą. Šiais metais jis bus būtent Lukiškių kalėjime 2.0. Daug repetuojame, dedame daug energijos ir kūrybiškumo. Labai kviečiame nepraleisti ir pabūti jo dalimi! “, – į liepos 20 dieną įvyksiantį koncertą Vilniuje, kviečia grupė „The Roop“.

Kviečiame išvysti, kaip atrodė grupės „The Roop“ koncertas Kauno Rotušės aikštėje:

„The Roop“ koncertas „Kaunas 2022“ Vasaros scenoje (20 nuotr.)
+14