Kaune – neregėtas šunų talentų ir stiliaus konkursas: apdovanojimus vainikuos koncertas

Paulius Morkūnas su šunimi  / Renginio organizatorių nuotr.
Paulius Morkūnas su šunimi / Renginio organizatorių nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-05-27 11:12
AA

Birželio 1 d. pirmą kartą Kauno istorijoje bus renkamas talentingiausias ir stilingiausias miesto šuo. Nemokamoje šventėje miestiečiai ne tik galės stebėti konkurso programą, bet ir pasimėgauti renginį vainikuosiančiu „Baltojo kiro“ koncertu.

Iniciatyvos sumanytojas, žinomas veterinarijos gydytojas Paulius Morkūnas pasakoja, jog kandidatų į apdovanojimus ieškota informaciją apie tai paskelbus socialiniuose tinkluose. Kad jų numylėti augintiniai gali puikiai pasirodyti vertinimo komisijai, yra įsitikinę daugiau nei kelios dešimtys šeimininkų.

Paulius Morkūnas su šunimi / Renginio organizatorių nuotr.

Konkursas, vyksiantis prie „RuminaVet“ veterinarijos klinikos Partizanų gatvėje, pasak P.Morkūno, prasidės 11 val. Kiekvienas jo dalyvis publikai ir komisijai pasirodys vieną kartą. Dvi – tris minutes truksiančio prisistatymo metu pretendentai į pagrindinį „Kauno šuns“ titulą turės pademonstruoti visus savo gebėjimus. Turimą augintinio talentą šeimininkai praturtins stiliaus akcentais.

Iš viso ant nugalėtojų pakylos lips septyni šuneliai – po tris prizininkus talentų bei stiliaus kategorijoje bei tas, kuriam daugiausiai aplodismentų skirs publika. Iš visų finalistų bus išrinktas ir metų „Kauno šuns“ titulo pelnytojas.

Paulius Morkūnas su šunimi / Renginio organizatorių nuotr.

„Tai bus nuotaikingas renginys, į kurį kviečiame visus miestiečius. Įdomu tai, kad į titulus pretenduoja patys įvairiausi šuneliai – nuo jorkšyro terjero iki belgų aviganio. Tad, vienoje vietoje bus galima pamatyti skirtingus charakterius, ryšius su šeimininkais, elgsenos modelius“, – pastebi P.Morkūnas.

Šventės metu bus galima stebėti ir kinologų paruoštą programą, kurią vainikuos „Baltojo kiro“ koncertas.