„Kelias į žvaigždes“ dalyvis Vilius Krivickas išgyvena skaudžią netektį: mirė 66-erių mama

Vilius Krivickas / Luko Balandžio ir asmeninio archyvo nuotr.
Vilius Krivickas / Luko Balandžio ir asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-07-05 20:53
AA

Muzikiniame projekte „Kelias į žvaigždes 2“ išgarsėjęs atlikėjas ir renginių vedėjas Vilius Krivickas išgyveną skaudžią netektį. Po sunkios ligos mirė jo 66-erių mama Laimutė.

Apie mamos netektį V.Krivickas pranešė socialinių tinklų paskyroje. Liepos 3-ąją pasidalintame įraše vyras atskleidė, kad mama Laimutė mirė po sunkios ligos.

„Šiąnakt, po sunkios ligos, Dievas pas save pasikvietė mano mylimą mamą Laimutę. Mama išėjo būdama 66 metų. Jos gyvenimas buvo labai prasmingas – buvo puiki žmona, mama užauginusi du sūnus, mokytoja – išmokiusi ne vieną vaiką, tame tarpe ir mane, groti smuiku, buvo puikus žmogus… Mums jos labai truks“, – feisbuke rašė V.Krivickas.

Viliaus Krivicko mama Laimutė ne vienerius metus dirbo Marijampolės meno mokykloje. Buvę kolegos negailėjo jai gerų žodžių ir dėkojo už darbą.

„Laikas – tai labai svarbi poema, tik man orkestro grojama. Kažkas man trukdo klausyti – nieko negirdžiu. O gaila, kompozicija eina vis toliau, galbūt netrukus pasibaigs. Tai, ko neišgirdai, – pražus. Ta kompozicija – tai gyvenimas, ir ji tik vieną kartą būna grojama“ (M.K.Čiurlionis).

Saulėta liepos diena, o Marijampolės meno mokykloje – liūdna žinia... Šiąnakt iškeliavo Laimutė Krivickienė – mylima mokytoja, kolegė, draugė, dukra, žmona, mama…“ – rašoma Marijampolės menų mokyklos paskyroje.

Liepos 5-ąją amžinojo poilsio V.Krivicko mama Laimutė atgulė Marijampolės senosiose kapinėse.