Keliautojas Darius Tolušis ir Erika Purauskytė – stilingieji „Vakarienės baltai“ svečiai

Erika Purauskytė ir Darius Tolušis / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Erika Purauskytė ir Darius Tolušis / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-08-29 20:51
AA

Penktadienio vakarą sostinės Rotušės aikštė priminė Paryžių – baltai išsipuošę svečiai susirinko švęsti pirmąkart Vilniuje vykusios „Vakarienės baltai“. Jos nepraleido ir verslininkas, keliautojas Darius Tolušis su širdies drauge, įmonės „Menai renginiai“ vadove Erika Purauskyte.

 

„Apie šią vakarienę pirmąkart išgirdome Paryžiuje, nes labai dažnai keliaujame. Joje dalyvaujame pirmąkart, bet tikrai ne paskutinį“, – portalui Žmonės.lt sakė pora.

Abu vienbalsiai tikino, kad jeigu keliaudami išgirs, kad organizuojama ši vakarienė, būtinai pasistengs joje sudalyvauti ir užsienyje, mat po šio vakaro įsitikino, kad „Vakarienė baltai“ – iš tiesų smagus, elegantiškas ir dėmesio vertas renginys.

Vilniuje pirmąkart įvyko elegantiškoji „Vakarienė baltai“ (81 nuotr.)
+75

Pora į Vilniaus Rotušės aikštėje vykusią „Vakarienę baltai“ atvyko pasipuošusi originaliai: E.Purauskytė pasirinko trumpą, pečius apnuoginusią suknelę, o į plaukus įsisegė baltų plunksnų. D.Tolušis elegantišką ansamblį vainikavo baltų plaukų peruku.

„Vakarienė baltai“ Vilniuje / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Pora atrodė tarsi stilių susiderinusi tarpusavyje, tačiau abu patikino, kad ruošėsi atskirai, tačiau taip išėjo, kad pavyko susiderinti.

„Mudu nesitarėme, tačiau pavyko susiderinti, ne pirmas kartas taip išeina“, – juokėsi abu.

„Abu ką tik grįžome iš Barselonos, todėl žinodama, kad dalyvausiu tokiame renginyje, joje ir nusipirkau šią suknutę“, – sakė E.Purauskytė.

„Svarbiausia – improvizuoti, visada juk norisi išsiskirti iš minios“, – šypsojosi D.Tolušis.

„Vakarienė baltai“ Vilniuje / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Prancūzų idėja

Pirmą kartą gurmaniška elegancijos ir draugystės šventė „Vakarienė baltai“ įvyko prieš 25 metus Paryžiuje. Ją suorganizavo paryžietis Francois Pasquier. Daug metų praleidęs užsienyje, jis norėjo vėl pasimatyti su senais gerais draugais ir Bulonės miške surengė jiems iškylą. Jos taisyklė buvo paprasta – „apsirenk baltai, atsinešk maisto ir atsivesk  draugą“.

Šis baltasis piknikas greitai tapo populiarus ir tarp kitų Paryžiaus gyventojų. O šiandien, kaip teigia viena iš vakarienės Vilniuje organizatorių, prancūziška atmosfera kiekvienais metais apgaubia net 40 skirtingų pasaulio vietų.

„Vakarienė baltai“ Vilniuje / Lukas Balandis / BNS nuotr.