„Kelio į žvaigždes 3“ nugalėtojo Anatolijaus klipo filmavimas Kaune: vakarėlis disko ritmu

Anatolijus Oleinikas, Gintarė ir Tomas Slausgalviai, Robertas Ščesnavičius / Edvardo Miškinio, Joanos Lukauskaitės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Trečiadienio vakarą Kauno senamiestyje esančioje „Renginių galerijoje“ buvo galima išvysti neeilinį, beprecedentį reginį. Vakaro pažiba – realybės šou „Kelias į žvaigždes 3“ ir televizinio projekto „Mes vieno kraujo“ nugalėtojas Anatolijus Oleinikas, renginio svečius sukvietęs į savo naujausios muzikinės programos pristatymo vaizdo klipo filmavimą.

Kalbėdamas apie vakaro idėją, atlikėjas dalijosi: „Norėjosi parengti vakarėlio programą, kurioje sutilptų ne tik muzikinis pasirodymas, bet ir visa vakarėlio tema, pradedant gyvu garsu, devintojo dešimtmečio hitais, baigiant visų dalyvių įsitraukimu, teminiais kostiumais. Man disko asocijuojasi su tikrų tikriausiu šėlsmu! O geromis emocijomis norisi dalintis ir su žiūrovais. Tikiu, kad ši idėja gali susilaukti populiarumo.“

Ši idėja pritraukė daugybę talentingų ir įtakingų žmonių. Į renginį susirinko gausus būrys Kauno verslininkų, žymūs šokėjai Gintarė ir Tomas Slausgalviai, žinoma socialinių tinklų nuomonės formuotoja Viktorija Malanova ir garsus virtuvės šefas, knygų autorius Robertas Ščesnavičius, paruošęs vakaro svečiams nepaprastą gastronominę kelionę.

Anatolijaus Oleiniko klipo filmavimo akimirka / Edvardo Miškinio, Joanos Lukauskaitės nuotr.

Vakaro dalyviai nekantravo įsiamžinti naujosios A.Oleiniko programos pristatymo klipe, kurio atmosferą sufleravo spalvingasis devintasis dešimtmetis. Vyrai susirinko pasipuošę blizgančiais, disko erą atspindinčiais kostiumais, o damos demonstravo savo žvilgančias sukneles. Iki renginio dienos visi dalyviai treniravosi, ruošė gausų šokio judesių arsenalą, nes aikštelėje reikėjo pasitempti.

Profesionalūs šokėjai Gintarė ir Tomas Slausgalviai kaitino vakaro atmosferą savo aukšto lygio šokio programa, kviesdami visus prisijungti, atsipalaiduoti ir pasinerti į disko muzikos ritmus.

Kiekvienas filmavimas reikalauja nuodugnaus pasiruošimo ir visų kūrybinio proceso dalyvių kantrybės. Itin svarbų vaidmenį šįkart atliko virtuvės virtuozas Robertas Ščesnavičius, šiam vakarui ruošęsis ne mažiau nei atlikėjas Anatolijus. Stalai buvo papuošti šefo vaizduotėje gimusiomis karališkomis vaišėmis, kurios stebino renginio dalyvius ne tik pasakišku skoniu, bet ir estetiniu patiekimu. Kulinariniai šedevrai papildė šio vakaro sumanymą, atskleisdami devintojo dešimtmečio patiekalų tendencijas.

Vakaro svečiai džiaugėsi neeiline galimybe išgyventi gastronomijos ir muzikos garsų sintezę, nusikeliant į vieną įdomiausių praeito amžiaus laikmečių ir tampant naujausios Anatolijaus Oleiniko kūrybos dalimi.

Anatolijaus Oleiniko muzikinio klipo filmavimas (66 nuotr.)
+60
Skaitykite daugiau