Ketvirtą kartą „Oskarui“ nominuota Jennifer Lawrence jau pasiekė rekordą

Jennifer Lawrence filme „Džoja“ / Kadras iš filmo
Jennifer Lawrence filme „Džoja“ / Kadras iš filmo
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-01-24 12:42
AA

Ne veltui Jennifer Lawrence vadinama geriausia jaunosios kartos aktore – ši 25-erių metų mergina jau ketvirtą kartą nominuota „Oskarui“.

„Oskaro“ nominaciją už savo darbą filme „Džoja“ („Joy“) pelniusi Jennifer Lawrence net jeigu ir nelaimės statulėlės, jau turi kuo didžiuotis – ji pasiekė rekordą.

Jennifer Lawrence oficialiai tapo daugiausia „Oskarų“ nominacijų pelniusia aktore iki 25 metų. Pasirodo, iki jos daugiau niekada nėra buvę aktorės, kuri iki 25-erių metų amžiaus būtų spėjusi gauti tiek daug – net keturias – „Oskarų“ nominacijų.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Auksinį gaublį“ pelniusi Lady Gaga džiaugiasi ir pirmąja „Oskaro“ nominacija

Vieną „Oskarą“ savo kolekcijoje jau turinti Jennifer Lawrence taip pat gali pagerinti ir dar vieną rekordą – jeigu vasario 28-ąją ji laimės, tai taps jauniausia visų laikų aktore, apdovanota dviem „Oskarais“. Kol kas ši garbė priklauso jau mirusiai aktorei Luise Rainer, kuri abu savo „Oskarus“ pelnė dvejus metus iš eilės – 1937 ir 1938 metais, būdama 27 ir 28 metų.​

Jennifer Lawrence / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jennifer Lawrence pirmą kartą „Oskarui“ buvo nominuota 2011-aisiais už pagrindinį vaidmenį filme „Vinterio kaulai“ („Winter's Bone“), kai jai buvo tik 21 metai. 2013-aisiais ji laimėjo geriausios aktorė „Oskarą“ už savo darbą filme „Optimisto istorija“ („Silver Linings Playbook“) – tada jai buvo 23-eji. Kitais metais ji vėl buvo nominuota „Oskarui“ už antraplanį vaidmenį juostoje „Amerikietiška afera“ („American Hustle“), o po metų pertraukos sulaukė ir ketvirtosios nominacijos – už darbą filme „Džoja“ ji jau laimėjo „Auksinį gaublį“, gal pasiseks ir „Oskarų“ varžytuvėse?

Jennifer Lawrence / AFP/„Scanpix“ nuotr.