Ketvirtadienio horoskopas – spalio 12 d.

Lietinga diena / Shutterstock nuotr.
Lietinga diena / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-10-12 06:50
AA

Gerumu bandysime kitus nuginkluoti, o rūpestingumą naudosime kaip visa ko priedangą ar pasiteisinimą. Deja, mūsų geri norai gali būti nesuprasti arba užtemdyti kokio nors nepasitenkinimo debesies. Dar bus nelengva pamatyti pritarimą kitų akyse ar išgirsti frazių, padedančių susitaikyti. O gal viskas bus tiesiog kažkaip kitaip?

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Gerą dieną jums užtikrins galimybė ją leisti namuose, atsinešti į darbą asmenines problemas ar iš darbo vietos rūpintis savo asmeniniu gyvenimu. Tačiau jūsų profesiniai tikslai ar darbdaviai to netoleruos ar kitaip jūsų asmeninė idilė sugrius, vos pūstelėjus išoriniams vėjams. O dar ir jūsų antroji pusė šnekės jums nepatogia tema.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Turėsite daug planų, kuriuos skubėsite nuo pat ryto atlikti, ir minčių, kuriomis norėsite pasidalinti su kuo daugiau žmonių. Bendravimo harmoniją trikdys kitokios nuomonės, verčiančios ir jus persigalvoti. Ginčuose nebūsite stiprioji grandis, nes po keleto sunkiai nuginčijamų argumentų suabejosite tuo, ką išmanote.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Jums galvoje bus viena: kaip ką nors įsigyti ar ką nors įtikinti, kad jums reikia vieno kito daikto ar pramogos. Vengsite besidominčių jūsų pajamomis ar siūlančiųjų padėti, tačiau neišvengsite. Susitarti su vaikais, kad abi pusės išloštų, ar pristatyti savo projektus taip, kad būtų naudos, regis, nepavyks.

TAIP PAT SKAITYKITE: Astrologė Audronė Žvaigždika. Kas mūsų laukia kitais metais?

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Turėsite tiek daug planų, nes būsite tikri, kad be jūsų niekas neišsivers. Deja, dalis jų subliukš vos prieš akis iškils kokia jumis nepasitikinti figūra. Galimos nelygios derybos su partneriais, kuriose jums teks pasiduoti, o namiškiai teiks pasiūlymų, kurių arba nenorėsite klausytis, arba niekaip nerasite siūlo galo, reikalingo pokalbiui.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Dieną pradėsite apsistatydami sienomis, leidžiančiomis jums kuo ilgiau pabūti savo pasaulyje ir tyliai kapstytis savo problemose, ten nieko neįsileidžiant. Taip visą dieną tęsti neleis kasdienių darbų chaosas ir būtinybė prisitaikyti. O dar atsiras ir kviečiančiųjų dalyvauti visai jums neįdomiuose pokalbiuose.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Kad ir kaip stengsitės įtikti komandai ir būti atidūs savo kolegoms, jums nepavyks tobulai išnaudoti ir atskleisti bendražygiams visų savo privalumų. Nors dėl draugų būsite pasiruošę bet kam, kažkas, užuot jus išklausęs ir paglostęs, pakritikuos ar pasinaudos jūsų gerumu.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Jus ves pirmyn noras pasiekti tai, į ką ne pirma diena žvalgotės, ar sulaukti įvertinimo už visas dabartines ar ankstesnes pastangas. Kai tai bus pasiekiama ranka, o sumanymų apsčiai, jūsų planus ims trikdyti primygtiniai šeimos narių prašymai. Be to, ieškosite kaip įrodyti, jog esate ne šiaip sau asmenybė.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Kuo daugiau galėsite užsigriebti, tuo jums ir visiems šalia jūsų bus geriau. Tačiau įtikinėti kitų nepaliaujamai negalėsite, nes atsiras pakankamai aštrių kampų, prieštaringų faktų ir šiaip visokios informacijos, keičiančios požiūrį. Prisiminimai situaciją veikiau dar labiau apsunkins, nei ką nors išspręs.

TAIP PAT SKAITYKITE: Koks miego laikas jums reikalingas pagal horoskopą

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Ieškosite būdų, kaip rasti jaukų prieglobstį tarp artimų žmonių, ir jums pavyks, jei neįsivelsite į visokius prieštaringus dienos žaidimus. O noro kišti nosį tai šen, tai ten, vis ką nors pasiūlant tuomet, kai kitiems to visai nereikia, bus. Tokiomis aplinkybėmis bet kokie draugų klausimai ar pasiūlymai jums bus nė motais.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Niekas nesupras, kodėl tapsite rūstūs ir nepatiklūs su tais, kuriems labiausiai reikia jūsų pritarimo ir pasitikėjimo. Patys jausite, kad be kitų žmonių jums ne kaip einasi, tačiau jūsų elgesio tai nepakeis. Tai, ką jums išsakys darbdaviai, bus nelengva suprasti ar pritaikyti, o dar sunkiau – perduoti tiems, kurie tai turėtų žinoti.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Dieną skyrę tam, kam paprastai nelieka laiko, nesigailėsite. Jūsų tobulą ir veiksmingą dienotvarkę pakoreguos nuo jūsų mažai priklausančios aplinkybės, kurių jūs negalėsite taip paprastai išbraukti iš dienotvarkės. Nuomonių skirtumai irgi gali būti ne koks dienos prieskonis, bet kaip be to?

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Linksite į tai, kas jums malonu, ir į tuos, kurie jums brangūs. Tikėjimas, kad esate kažkam svarbiausi, neleis nugrimzti į abejones ar savigailą, kurias gali pažadinti bičiulių nepasitikėjimas ar komandos narių nepritarimas. Vos jūsų ausis pasieks paslaptis, kurios visai nenorėsite girdėti, pasigailėsite dėl savo smalsumo.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje