Dieta pagal horoskopą

Horoskopo ženklai / Fotolia nuotr.
Horoskopo ženklai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-09-29 19:30
AA

Kiekvieno Zodiako ženklo atstovai turi tam tikrų valgymo įpročių. Vienų žmonių jie ryškesni, kitų mažiau išskirtiniai. Esmė ta, kad jei vadovautumėtės astrologų rekomendacijomis, jaustumėtės geriau ir atrodytumėte gražiau.

Avinas – aktyvus ženklas, tad arba neturi laiko pavalgyti, arba emociškai užkandžiauja. Tačiau jei šio ženklo atstovai nori atsikratyti kelių nepageidaujamų kilogramų, jokia dieta jiems nepadės taip gerai, kaip aktyvus fizinis krūvis.

Šie žmonės mėgsta daug ir skaniai pavalgyti, dėl to kur kas dažniau nei kiti priauga svorio. Svarbiausias patarimas jiems būtų neužkandžiauti.

Antrasis Zodiako ženklas Jautis yra iš tų, tarp kurio atstovų yra bene daugiausia turinčiųjų antsvorio, mat šie žmonės mėgsta daug ir skaniai pavalgyti, dėl to kur kas dažniau nei kiti priauga svorio. Svarbiausias patarimas jiems būtų neužkandžiauti.

Dvynių bėda taip pat užkandžiavimas, bet jie tai daro labiau iš reikalo, nes nuolat turėdami skirtingos veiklos ir bendraudami su skirtingais pašnekovais, tai tą, tai aną užkremta. Šio ženklo atstovams galima būtų patarti, užuot per dieną su skirtingais pašnekovais išgėrus 5 puodelius kavos, vieną kitą jų pakeisti obuoliu ar kitu vaisiumi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Profesijos, kurių atstovai priauga daugiausia svorio

Vėžių skrandžiai jautrūs, tad jie retai kada nepaiso, ką deda į burną. Tačiau norėdami atsikratyti svorio šio ženklo atstovai turėtų labiau įsiklausyti į savo vidų, nes jų būsena priklauso nuo vidinio pasaulio ir harmonijos.

Liūtai retai atsisako išbandyti ką nors nauja. Apie maistą galima pasakyti tą patį. Bet jei jau Liūtas ruošia vaišes, jų bus labai daug ir tai ne visada naudinga jų figūrai. Trumpalaikės dietos neduos jokios naudos, tad geriausia apskritai pakeisti savo mitybos būdą ir nuo jo pernelyg nenutolti.

Mergelės maistui dažniausiai būna labai išrankios, nevalgo daugelio produktų, nemėgsta to, ko nežino. Tad ir svorio, rodos, neturėtų priaugti. Taip ir yra su tomis šio ženklo atstovėmis, kurios nemėgsta saldumynų, tačiau neretai Mergelės juos tiesiog dievina. Kilogramų pavyktų atsikratyti saldumynus keičiant džiovintais vaisiais.

Svarstyklės vienos iš tų laimingųjų, kurioms retai tenka kankintis dėl priaugtų kilogramų, todėl jos apskritai nesupranta, kaip galima laikytis dietos. Tą šio ženklo atstovai daro nebent dėl geresnės sveikatos. Tiesa, metams bėgant ir medžiagų apykaitai lėtėjant nevertėtų „užmigti“, tad padėtų didesnis judėjimas.

Egzotiškus patiekalus ir jūrų produktus mėgstantys Skorpionai, norėdami sulieknėti, neturėtų imtis greitų dietų ir tikėtis tokių pačių akimirksniu pasiekiamų rezultatų. Jiems verčiau apskritai keisti mitybos būdą ir jo laikytis ne trumpiau kaip kelis mėnesius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Spalio horoskopas. Atgaiva santykiams ir noras siekti harmonijos

Šauliai mėgsta pavalgyti, o laikytis dietos neturi nei noro, nei mato reikalą. Priaugtų kilogramų jie paprastai atsikrato patys to nepastebėdami, kai pradeda gyventi fiziškai aktyviau ar pakeičia dienos režimą, įtraukdami ir laiką sporto salėje.

Ištvermingieji ir atkaklieji Ožiaragiai gali mėnesių mėnesius laikytis dietos ir susikurti norimą figūrą arba... valgyti viską iš eilės nesirinkdami ir mažai galvodami. Kadangi valios pasiekti tikslą jiems dažniausiai užtenka, tereikia tik tą tikslą susikurti.

Vandeniai neretai taip įsigilina į savo veiklą, kad tiesiog pamiršta pasirūpinti tuo, kaip atrodo. Nors susikurti atitinkamą įvaizdį jiems be galo svarbu. Taigi tokiais užsimiršimo laikotarpiais jie gali nemažai priaugti, tačiau susigriebę ir valgydami daugiau daržovių bei vaisių nepageidaujamų kilogramų jie greitai atsikrato.

Svajoklėms Žuvims kovoti su kūno svoriu nepaprastai sunku, nes jos užsimiršta, ko siekia, ir imasi kito, galbūt svarbesnio, tikslo. Nusprendusios nuo pirmadienio rūpestingiau maitintis, antradienį jau šlamščia pyragėlius ir savojo plano net neprisimena. Tad joms svarbiausia nenutolti nuo plano.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!