Kijevo mados savaitėje – Lietuvos pajūrio įkvėpta nauja A. Kuzmickaitės kolekcija

Naujos Agnės Kuzmickaitės pristatymo akimirka/2017 m. / Ramūno Tangurio nuotr,
Naujos Agnės Kuzmickaitės pristatymo akimirka/2017 m. / Ramūno Tangurio nuotr,
Šaltinis: Elaima.lt
2017-09-05 15:41
AA

Taip, Lietuvoje dažnai lyja, bet po lietaus nusidriekia vaivorykštės. Taip, Baltijos jūra nelepina šiluma, bet pajūrio gamta — užburianti: nuo erškėtrožės pumpuro iki pušų viršūnių. Tai per tarptautinę Kijevo mados savaitę savo kūriniais pasakojo drabužių dizainerė Agnė Kuzmickaitė. 2018-ųjų pavasariui / vasarai skirtos palaidinės ir švarkeliai — tarsi nuotraukų albumai, saugantys šilčiausius vasaros prisiminimus.

Vertikalių bei horizontalių linijų žaismas aksomo suknelėse bei džemperiuose primena saulėlydžius. Ant podiumo A.Kuzmickaitė rodos, perkėlė ir pajūrio vėją, kuris žaviai plaikstė ryškiaspalvius plisuotus sijonus bei sukneles.

„Kiekvieną vasarą su šeima atostogaujame Juodkrantėje — gamta ten labai graži ir tuos įspūdžius nutariau perkelti į kolekciją. Kaip ir puikiai prie šios temos derančias vaivorykštes. Jos į mano eskizus atkeliavo iš šešiametės dukters piešinių. Leonarda šiuo metu aistringai piešia vaivorykštes“, — pasakojo A. Kuzmickaitė.

Dizainerė naujai pažvelgė ir į batus. Aukštakulnius bei ilgaulius ji šįkart sukūrė iš grubokos faktūros lietuviško lino.

Didžiausiame regiono mados renginyje — Kijevo mados savaitėje „Mercedes-Benz Kiev Fashion Days“ — lietuvė dalyvavo jau trečią kartą. Šį renginį, įtrauktą į pasaulinių mados savaičių tvarkaraštį, A. Kuzmickaitė vertina ne tik kaip progą sulaukti pasaulinės žiniasklaidos dėmesio, bet ir galimybę pabendrauti su potencialiais užsakovais, stebinčiais kūrėjų raidą ir potencialą.

Drugelis komerciškai visiškai pasiteisinęs akcentas ir puikiai tiktų prie daugelio naujos kolekcijos modelių, bet nekeliu sau tikslo jį integruoti visur.

„Garsaus konceptualios aprangos parduotuvių tinklo „Henrik Vibskov“ atstovas pastebėjo, kad šįsyk mano kolekcijoje — vos pora drugeliais puoštų modelių. Jam įspūdį paliko skulptūriškos striukės iš putlių drugelių, kurias matė praėjusioje kolekcijoje, ir patarė šios linijos neapleisti.

Drugelio tikrai neatsisakau — jis yra mano identiteto dalis. Tai komerciškai visiškai pasiteisinęs akcentas ir puikiai tiktų prie daugelio naujos kolekcijos modelių, bet nekeliu sau tikslo jį integruoti visur“, — nusijuokė drabužių kūrėja.

A. Kuzmickaitės pavasario/vasaros'18 kolekcija (12 nuotr.)
+6