Kim Kardashian papasakojo apie siaubą, kurį patyrė sulaukusi raudančio sutuoktinio skambučio

Kim Kardashian / Stop kadras
Kim Kardashian / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-18 16:47
AA

Naujausioje realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“ laidoje buvo parodyti išskirtiniai kadrai iš lemtingos dienos, kai reperis Kanye Westas atsidūrė ligoninėje. Apie vyro bėdas Kim Kardashian sužinojo telefonu.

„Mano širdis nusirito į kulnus“, – apie siaubingą pokalbį sakė Kim Kardashian.

36-erių realybės šou žvaigždė pasakojo, kad po ginkluoto apiplėšimo Paryžiuje ir Kanye Westo psichinio išsekimo, jo atšauktų koncertų, ji jautėsi tokia išsunkta, kad „nė negalėjo funkcionuoti“.

Žmonės.lt primena, kad Kanye Westas per lemtingąjį koncertą į sceną užlipo valandą vėluodamas. Reperis pradėjo plūstis, tikinti, kad Jay Z ketina pasiųsti prieš jį samdomus žudikus. Westas negailėjo karčių žodžių ir „Facebook“ įkūrėjui Markui Zuckerbergui, nes šis jam nedavė 53 mln. dolerių ir nepadėjo išbristi iš skolų. Vėliau Kanye Westas nutraukė koncertą ir grįžo namo, tačiau čia neramumai nesibaigė. Pareigūnai atvyko į jo namą Los Andžele, kur surakino reperį antrankiais. Tik po to superžvaigždė atsidūrė ligoninėje.

Kim Kardashian ir Kanye Westo šeimos Velykos / „Scanpix“ nuotr.

Naujienas Kim Kardashian sužinojo viešėdama Niujorke. Čia buvo surengtos iškilmės, per kurias Kardashianų šeima planavo pagerbti velionį Robertą Kardashianą. Besiruošiant šventei moteris sulaukė skambučio iš sutuoktinio bičiulio.

„Kanye tik verkia į ragelį ir nesako, kas yra negerai, – šeimos nariams situaciją paaiškino Kim Kardashian. – Manau, kad jam tikrai manęs reikia. Man reikia grįžti namo.“

Nieko nelaukusi Kim Kardashian išvyko į Los Andželą, kad galėtų būti su savo vyru.

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.

Vėliau, kalbėdamasi su savo seserimis, Kim Kardashian ištarė: „Jaučiuosi išsekusi... Telefono rankose nelaikiau kelias dienas... Tam visai neturiu nuotaikos. Paprasčiausiai esu emociškai išgręžta ir pavargusi.“

Kim Kardashian tiki, kad jos mylimasis pasielgė teisingai, padarydamas pertrauką karjeroje. Moteris neslėpė, kad ir pati jaučiasi atsakinga dėl to, kokį stresą Kanye Westas turėjo ištverti.

„Po apiplėšimo aš tiesiog buvau namie, tikėjausi, kad jis viskuo pasirūpins, kol aš lindėsiu namuose. Aš nė negaliu funkcionuoti“, – guodėsi realybės šou žvaigždė.

Kim Kardashian šeimos Velykos (6 nuotr.)