Kirpėjas K.Gigevič pagerino du Lietuvos rekordus: nuo haliucinacijų iš nuovargio iki euforijos

Kirpėjas K.Gigevič pagerino du Lietuvos rekordus / Organizatorių nuotr.
Kirpėjas K.Gigevič pagerino du Lietuvos rekordus / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-18 16:44
AA

Kirpti, šukuoti ir kalbinti klientus 36 valandas ir 90 sekundžių, būti tiesioginio eterio centre – vesti laidą 38 valandas 24 minutes ir 18 sekundžių. Toks buvo žinomo kirpėjo Kevino Gigevič (43 m.) savaitgalis, per kurį „Rekordų akademija“ užfiksavo du Lietuvos rekordus – ilgiausios plaukų kirpimo ir formavimo sesijos bei tiesioginės TV laidos.

Savo šou „LIVE STUDIO 36:00:90” jis pradėjo ankstų šeštadienio, rugsėjo 16-osios, rytą, baigė sekmadienio vakarą. Į jo kėdę per tą laiką sėdo 36 žmonės iš meno, sporto pasaulio ir kitų sričių. Pirmoji šeštadienį 8 rytą buvo dainininkė Jūratė Miliauskaitė, ją keitė prodiuserė Indrė Zelbaitė-Celsiūnienė, „Hockey Punks“ akademijos įkūrėjas Mindaugas Kieras, aktorius Dovydas Laukys, turinio kūrėja Greta Meschino, fotografė Žaneta Paunksnė, sporto fotografas Vytautas Dranginis, vyno ir vandens someljė, restoranų konsultantė Urtė Mikelevičiūtė ir kiti.

Kevinas Gigevič pagerino du Lietuvos rekordus / Organizatorių nuotr.

„Draugai rašė, kad šis savaitgalis – rekordų, nes pagerinti sau priklausiusį paros bėgimo pasaulio rekordą bandė ir ultrabėgikas Aleksandras Sorokinas. Labai nuliūdau išgirdęs, kad dėl sveikatos jam tai nepavyko. „Likai vienas, viskas ant tavo pečių“, – drąsino mane aplankę „Rekordų akademijos“ atstovai. Tada kirpau jau 31-ą valandą, jie sakė, kad rekordas pasiektas, galiu sustoti, bet norėjau tęsti ilgiau, kad kitam, kuris norės pagerinti mano pasiekimą, reikėtų gerokai pasistengti“, – šypsojosi ne tik jėgas, bet ir balsą per savaitgalį praradęs K.Gigevič.

Kevinas Gigevič pagerino du Lietuvos rekordus / Organizatorių nuotr.

Labai sunku buvo jau 16-17 kirpimo valandą – ėmė pasiutusiai lenkti miegas. Po to prasidėjo keisti regėjimai. Pirmiausia šalia jo „atsirado“ pakylos. Vieną jų bandė paspirti, į kitą – pasiremti, bet koja pakibo ore. Šeštadienio vakarą staiga ėmė tinti koja, teko skambinti gydytojai, kuri, išklausiusi pojūčių, patarė, kokį tepalą naudoti. Tinimas liovėsi. Sekmadienio rytą ėmė atrodyti, kad patalpoje atsirado rūsys, o jame vaikšto žmonės.

„Kuo toliau, tuo dažniau pagaudavau save, kad rankos žino, kaip kirpti, šukuoti, bet smegenys nebeveikia. Vieną akimirką kalbu su žmogumi rišliai ir gražiai, kitą – beveik išsijungiu... Na, o pabaiga išvis atrodė kosmosas. Dar ir dabar nesuvokiu, ką padariau. Mintims susikratyti reikės keleto dienų. Žinau tik, kad savimi labai didžiuojuosi“, – prisipažįsta Kevinas.

Kevinas Gigevič pagerino du Lietuvos rekordus / Organizatorių nuotr.

Per pusantros paros jie turėjo 5 pertraukas po 25 minutes, vieną – 15 minučių. Viso per daugiau nei 36 valandas poilsio laikas buvo 2 val. ir 20 min. Tos trumpos pauzės buvo skirtos užkąsti ir pailsėti. Pirmą Lietuvos rekordą – kirpimo esant didžiausiame aukštyje – K.Gigevič įregistravo prieš kelerius metus. Antrą – 24 valandų ilgiausio darbo – kirpdamas, šukuodamas ir kalbindamas klientus jis pasiekė 2023-iųjų pradžioje.

„Pastarasis maratonas buvo generalinė repeticija prieš bandant siekti Guinnesso pasaulio rekordo. Jo imsiuosi, kai tik baigsiu susirašinėti su šia organizacija ir tvarkyti formalumus“, – naujiems iššūkiams ruošiasi plaukų stilistas.

Fotogalerija:

Kevinas Gigevič pagerino du Lietuvos rekordus (57 nuotr.)
+51