Kitokios Velykos: prie šventinio stalo – be artimųjų gausos

Gerda Žemaitė, Gintarė Gurevičiūtė, Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė su vaikais, Juozas ir Gražina Butnoriai su vaikais / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Velykos šįmet nors ir neįprastos, bet kaip visuomet – spalvingos. Jau nuo sekmadienio socialinius tinklus papuošė šypsenos, įvairiausiais būdais marginti velykiniai kiaušiniai ir gera nuotaika. Nors ir vienas šeimos ūkis, bet šventiškai nusiteikęs! Žmonės.lt kviečia pasižvalgyti, kaip pavasarį pasitiko žinomi žmonės.

Laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė pirmąją Velykų dieną gamtoje įsiamžino su dviem pintinėmis margučių. „Su šv. Velykomis visus“, – sveikino moteris. Rožine suknele pasipuošusi Gintarė žavią akimirką „sustabdė“ saulėtą popietę. 

 

Mielai su portalu Žmonės.lt savo velykinio stalo nuotraukomis bei gera nuotaika dalijosi Indrė Stonkuvienė bei Vidas Bareikis su vaikais Cecilija, Pranciškumi ir Adu. 

„Mūsų šeimos stalas sveikina visus su Šv. Velykomis. Kadangi ši pavasario šventė simbolizuoja viską, ką galime sieti su pavasariu – atgimimą, atsinaujinimą, naują pradžią – noriu palinkėti to vidinio jaukumo ir pavasario. Be visa ko, dar ir kantrybės bei sveikatos“, – šilumą skleidė Indrė.

Juozas Butnorius su žmona Gražina ir vaikais taip pat savo gerbėjams linkėjo gražių švenčių. Jų mažiausiajai dukrai, pagrandukei Agotai, šios Velykos – pirmosios. Praėjusių metų rugpjūtį gimusi mergaitė jas sutiko apsupta tėvų meilės ir vyresniojo brolio Mato bei sesės Karolinos globos.

Su portalu Žmonės.lt mielai savo šventinėmis fotografijomis pasidalijo ir Gerda Žemaitė, kuri, kaip ir kiekvienais metais, margučius dabino su sūnumi Nikolu.

Sporto trenerė Greta ir imtynininkas Aleksandras Kazakevičiai pirmą kartą Velykas sutiko keturiese. Visai neseniai šeimą papildė naujas narys – dukra Elara. Mergytė atkeliavo kovo mėnesį ir visus namus pripildė kūdikiško klegesio bei džiaugsmo. Greta mielai dalijosi namuose surengta šeimyniška fotosesija.

Laidų vedėja, kulinarė Beata Nicholson išliko originali. Savo stalą ji puošė „įdegusiais zuikiais“. 

„Kaip juokinga, bet kartu ir smagu, kad tokie maži dalykai kaip zuikio bandelės gali suteikti tiek džiaugsmo! Sveikinu visas zuikienes ir zuikius sulaukius atgimimo ir prisikėlimo šventės – nuotaiką ir gerą gyvenimą kuriame patys savomis rankomis, kaip ir bandeles raitome. Džiaugiuosi, kad galiu dalintis gera nuotaika ir emocijomis su jumis“, – gerbėjus sveikino Beata.

Skaitykite daugiau