Klaipėdos muzikinio teatro svečiai jubiliejinį sezoną pasitiko su „Boni ir Klaidu“

Asta Valentaitė, Violeta ir Vilius Tarasovai, Jonas Sakalauskas ir Agnė Sabulytė  / Klaipėdos muzikinio teatro nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienio vakarą į Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą rinkosi kultūringo laisvalaikio pasiilgusi publika. Čia iškilmingai prasidėjo jubiliejinis – trisdešimtasis – šio teatro sezonas.

Šventinį vakarą vainikavo stilingas Franko Wildhorno miuziklas „Boni ir Klaidas“. Pirmasis sezono spektaklis subūrė gausybę ištikimų muzikinio teatro lankytojų ne tik iš Klaipėdos, bet ir iš už jos ribų. Jų gretose buvo galima pamatyti ir žinomų veidų (žiūrėkite fotogaleriją).

Susirinkusieji į spektaklį išvydo ir pirmuosius teatro pokyčių ženklus – elegantiškai pasipuošęs žiūrovus aptarnaujantis personalas savo stilingais kostiumais išsiskyrė iš svečių minios.

Personalo įvaizdį kūrė stilistė Asta Valentaitė, juodai baltus kostiumus puošia ir dizainerio Egidijaus Sidaro sukurti originalūs aksesuarai.

Miuziklo „Boni ir Klaidas“ žiūrovai / Klaipėdos muzikinio teatro nuotr.

Naujas teatro sezonas prasidėjo intriguojančiu šūkiu „Pažįstamas – naujas“ – Klaipėdoje gilias tradicijas turintis teatras atsinaujina. Neseniai jam vadovauti pradėjo solistas Jonas Sakalauskas, netrukus prasidės pastato rekonstrukcijos darbai.

„Mes ir patys į save norime pažvelgti iš šono, pamatyti, kokie esame ir kokiais galime būti. Taip norime parodyti, kad einame į naują startą, naują muzikinio teatro epochą, kurioje sieksime europinės kokybės“, – prieš sezono pradžią sakė teatro vadovas Jonas Sakalauskas.

Miuziklo „Boni ir Klaidas“ žiūrovai / Klaipėdos muzikinio teatro nuotr.

Teatras praeivių žvilgsnius traukia nauja ekspozicija languose. Fotografijose – teatro žmonės, jų veidai ir pamąstymai apie teatrą.

„Pažįstamų-naujų“ teatro žmonių reklaminių įvaizdžiu rūpinasi ne tik Asta Valentaitė, bet ir talentingoji Olga Filatova-Kontrimienė.

Sezono atidarymui parinktas miuziklas „Boni ir Klaidas“. Balandį pirmą kartą parodytas spektaklis pakerėjo žiūrovus. Scenoje galima išvysti puikiai žinomus atlikėjus kaip Jeronimas Milius, Vaidas Baumila, Judita Butkytė-Komovienė, Rasa Ulteravičiūtė, Mindaugas Rojus ir kiti.

Miuziklo „Boni ir Klaidas“ žiūrovai / Klaipėdos muzikinio teatro nuotr.

Teatre – ir Andželina Cholina, ir Raimunas Banionis

30 sezonas margas įvairių žanrų spektakliais įvairaus amžiaus muzikinio teatro gerbėjams, koncertais ir talentingais svečiais iš užsienio šalių. Ruduo prasidės stilinguoju Frank Wildhorn miuziklu „Boni ir Klaidas“, nukeliančiu į didžiosios depresijos kamuojamą JAV, kur vystėsi visą to meto vakarų pasaulį apskriejusi dviejų įsimylėjusių plėšikų istorija.

Rudenį muzikinio teatro publikai bus pristatytos net trys premjeros. Rugsėjo 25 d. įvyks pirmoji. Tai muzikinis spektaklis vaikams – „Pasaka be pavadinimo“. Antroji premjera kvies lapkričio pradžioje – baleto šokėjas ir Andželikos Cholinos trupės narys Donatas Bakėjus Klaipėdos muzikiniame teatre kurs šokio spektaklį visai šeimai „Ten, kur gyvena pabaisos“.

Lapkričio pabaigoje teatro lankytojams bus pristatyta jubiliejinio repertuaro pažiba – Piotro Čaikovskio opera „Jolanta“ – paskutinioji šio iškilaus kompozitoriaus opera, rašyta kūrybinės brandos viršūnėje.

Spektaklį režisuos Raimundas Banionis, o ją statant bendradarbiaujama su pasauline solistų vadybos agentūra „IMG Artists“. Šios agentūros paslaugomis naudojasi tokie žinomi teatrai kaip „La Scala“ ar „Metropoliten Opera“.

Klaipėdos muzikinio teatro 30-asis sezonas: svečiai išvydo „Boni ir Klaidą“ (41 nuotr.)
+35
Skaitykite daugiau