Ko jums niekada nepasakys drabužių parduotuvių darbuotojos

Drabužiai / Fotolia nuotr.
Drabužiai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-09-27 09:00
AA

Ar kada susimąstėte apie tai, jog drabužių parduotuvės dažnai pasitelkia gudrybes, kad pirkėjas išleistų kuo daugiau pinigų. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

Nors pardavėjai gali tvirtinti, kad tikriausiai jūs paprasčiausiai nesate išsiaiškinusi savo dydžio, tačiau iš tikrųjų gamintojai turi skirtingas dydžių skales, todėl jums gali būti tinkami skirtingo dydžio drabužiai.

Dydžiai gali skirtis. Tikriausiai ne kartą teko pastebėti, kad skirtingose parduotuvėse tenka pirkti skirtingo dydžio drabužius. Vienoje kuo puikiausiai įlendate į S dydžio suknelę, o štai kitoje vos telpate į M. Nors pardavėjai gali tvirtinti, kad tikriausiai jūs paprasčiausiai nesate išsiaiškinusi savo dydžio, tačiau iš tikrųjų gamintojai turi skirtingas dydžių skales, todėl jums gali būti tinkami skirtingo dydžio drabužiai. Todėl perkant geriau nepasikliauti etikete, o pasimatuoti. O ką daryti, perkant internetu? Vertėtų remtis ne dydžiu, o parašytais matmenimis – jie būna tikslesni.

Žinomo dizainerio rūbas negarantuoja kokybės. Garsūs prekių ženklai kartais prekiauja drabužiais, pagamintais žinomų dizainerių. Tačiau garsus vardas negarantuoja kokybės. Pardavėjai siekia, kad klientai mokėtų daugiau už išskirtinius daiktus. Tačiau vienintelis jų išskirtinumas yra ribotas kiekis, vardas, o drabužių kokybė nėra geresnė už kitus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip prabusti be kavos? Tai įmanoma

Moteris renkasi drabužius / Fotolia nuotr.

Išpardavimų netvarka – specialiai sukurta. Ar kada nors pastebėjote, kaip visi drabužiai parduotuvėje yra tvarkingai sulankstomi arba pakabinami, o išparduodami guli netvarkingoje krūvoje? Taip daroma specialiai. Pagalvokite – juk pažvelgę į tokią krūvą tikriausiai nesitikite rasti nieko vertingo, tačiau jei tai padaryti jums pavyksta, džiaugiatės kaip mažas vaikas – čiumpate drabužį ir lekiate prie kasos.

Drabužiai ilgai netarnaus. Mūsų tėvai nešiojo drabužius, kurie buvo tikrai kokybiški. Tačiau dabar neretai kokybiški būna tie, kuriuos patys siuvatės – pasirenkate ilgai tarnausiančią medžiagą, prižiūrite, kad siūlės būtų tvirtos ir lygios bei pan. Prastai susiūti, greitai nublunkančios spalvos, pigūs apkaustai – deja, tokie yra šiuolaikiniai drabužiai. Todėl jei pardavėjos paklausite, ar rūbas ilgai tarnaus, nenubluks, sulauksite teigiamo atsakymo, tačiau žinokite, jog taip pardavėjos tiesiog privalo sakyti.

Gamintojų tikslas yra sukurti pigų, neilgai tarnaujantį, trumpalaikės mados drabužį, kuris geriausiu atveju prekinę išvaizdą išlaikys vieną sezoną. Tas pats pirkėjas, atėjus naujam sezonui, vis tiek pirks naują rūbą. Svarbu ne tai, kad drabužis būtų ilgai nešiojamas, bet kad žmonės dažniau juos pirktų ir mokėtų pinigus.

Padėvėtų drabužių parduotuvėse galima rasti geresnės kokybės rūbų. Tikriausiai pastebėjote, kad dėvėtų drabužių parduotuvėse galima rasti pigesnių ir net geresnės kokybės drabužių, nei parduodami prekybos centruose ir yra naujausios kolekcijos. Siekdami sutaupyti pinigų, daugybė žmonių gražių drabužių ieško dėvėtų rūbų parduotuvėse. Neretai jose galima rasti išties puikių perliukų, kurie yra ir kokybiški, ir nebrangūs.

Svarbiausia, kad kuo daugiau nupirktumėte. Atkreipkite dėmesį, kaip išdėlioti drabužiai parduotuvėje. Įėję į parduotuvę pirmiausiai pamatote pačius madingiausius, tuos, kurių galbūt jums net nereikia. Todėl, jei atėjote tik džinsų, turėsite gerokai pasivaikščioti, kol rasite tai, ko jums reikia. Šis triukas nėra sukurta šiaip sau – kol ieškosite jums reikiamo drabužio, galbūt išsirinksite dar ką nors, ko visai neplanavote pirkti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vizažistė Olga Vasilevičė: „ Kiekviena moteris nepriekaištingą makiažą gali pasidaryti ir namuose“

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!