Kokia jūsų namų energija pagal numerologiją

Numerologija: koks jūsų pinigų, darbo ir turto skaičius / Fotolia nuotr.
Numerologija: koks jūsų pinigų, darbo ir turto skaičius / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-04-03 19:30
AA

Kiekvienas skaičius skleidžia tam tikrą energiją, turi savitą reikšmę. Dar pirmykščiai žmonės skaičius laikė labai svarbiais. Numerologai teigia, kad namo ir buto numeris turi įtakos tam, kokia energija vyraus namuose, nes skaičiai – irgi simboliai. Daug veiksnių lemia, kokia energija vyraus jūsų namuose, tačiau skaičiai, kuriais pažymėti jūsų namai, taip pat labai svarbūs.

Mesopotamijos gyventojai manė, kad skaičiai gali paaiškinti visatos sandarą. Kabalos atstovai tvirtina, kad pasinaudodamas raidėmis ir skaičiais Dievas sukūrė Žemę. Daugelis tiki, kad Egipto ir Meksikos piramidės slepia ne vieną numerologijos paslaptį. O štai Pitagoras manė, kad skaičiai atspindi pagrindinius visatos įstatymus. Pitagoro laikais skaičius 10 laikytas tobuliausiu. O koks jūsų namų skaičius ir ką jis lemia?

Kaip apskaičiuoti namo numerologinį numerį?

Tarkim, gyvenate 21 name. 2+1=3. Jūsų namo numerologinis skaičius yra 3.

Jei gyvenate bute, pridėkite ir savo buto numerį. Tarkim, 21 namas 3 butas: 2+1+3=6.

Namai, kurių numerologinis skaičius 1, puikiai tinka žmogui, norinčiam imtis individualios veiklos, rizikuoti. Šių namų gyventojas labiau mokysis iš savo klaidų nei iš kokių nors instrukcijų ar draugų patarimų.

Dvejeto vibracija panaši į dviejų žvakių plazdėjimą. Jos dega kiekviena sau, tačiau abi skleidžia šviesą ir šilumą.

Namai, kurių numerologinis skaičius 2, – nuostabi vieta dviem žmonėms, kurie yra kaimynai arba mylimieji. Dvejeto vibracija panaši į dviejų žvakių plazdėjimą. Jos dega kiekviena sau, tačiau abi skleidžia šviesą ir šilumą. Gyvendami tokiuose namuose diplomatiškai sieksite ramybės ir harmonijos.

Namai, kurių numerologinis skaičius 3, – tai vieta, kurioje visi žmonės labai gerai jaučiasi, daug bendrauja. Čia bus maloniai sutikti skirtingų pažiūrų ir kultūrų žmonės. Trejetas šiems namams suteikia tokios pat energijos kaip trikampis ir piramidė.

Namo, kurio numerologinis skaičius 4, energija stabili ir sauganti. Ketvertukas simbolizuoja keturias sienas arba ribas, kurios užtikrina saugumą. Ketverto namai labai susiję su Motina Žeme. Būtent šiuose namuose giliai įleisite šaknis ir pasėsite savo svajonių sėklas, galėsite mėgautis savo darbo vaisiais.

Namai, kurių numerologinis skaičius 5, – gyvi, vibruojantys energija ir nuolat besikeičiantys. Penketas skatina judėti ir keistis: nuolat su kuo nors turėsite susitikti, vaikščiosite į vakarėlius, keliausite, daug bendrausite. Jūsų namuose bus daug žmonių, juk čia – gyvybės centras.

Namai, kurių numerologinis skaičius 6, – harmonijos ir pusiausvyros buveinė. Čia puiki vieta gyventi šeimai, kurioje auga vaikų, nes viešpatauja noras padėti mažesniam ar ne tokiam sumaniam. Šešeto energija ramina ir padeda susikoncentruoti, suvokti esmę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kino filmai pagal horoskopą

Namai, kurių numerologinis skaičius 7, — atsiskyrėlių šventovė. Tai vieta, kur galėsite ramiai susitelkti ir apsvarstyti savo poelgius, susiklosčiusią padėtį. Šiuose namuose bus gera gyventi vienam, medituoti ir melstis. Idealūs namai studentui ar profesoriui – žmonėms, kuriems reikia tylos, susikaupimo ir ramybės.

Namai, kurių numerologinis skaičius 8, stiprina gyventojų organizacinius gebėjimus, padeda pasiekti materialinės gerovės. Disciplina ir nuoseklus darbas padės pasiekti aukštą visuomeninę padėtį, gauti svarbių apdovanojimų, būti pripažintam ir gerbiamam.

Namo, kurio numerologinis skaičius 9, energija sklidina meilės ir užuojautos. Čia gyvendami nesunkiai priimsite išmintingus sprendimus, suprasite, kad esate visatos dalis. Toks požiūris padės lengviau žvelgti į gyvenimą, pozityviau vertinti žmones.