Balandžio mėnuo pagal astrologę Nijolę Gabiją Wolmer

Horoskopas / Shutterstock nuotr.
Horoskopas / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-04-02 07:00
AA

Balandžio mėnuo – labai intensyvus ir nevienodas. Norėsis daug, be to, nestigs ir įtampos. Galite būti dirglūs ir persistengti, sunku bus ir liežuvį už dantų nulaikyti, todėl astrologė pataria daugiau sportuoti ir tobulinti fizinį kūną.

Nijolė Gabija Wolmer / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Nedalykite neįgyvendinamų pažadų

Balandžio pirmos dvi dekados labai nevienareikšmiškos: ir norėsis daug veikti, ir nestigs įtampos. Reikės būti labai atsargiems su pažadais. Pernelyg daug neprisižadėkite, nes bus padidėjusi rizika duotų pažadų neištesėti! Balandį Saulė labai aktyvi, skatinanti judėti, veikti, generuoti idėjas, planuoti į priekį arba tęsti pradėtus darbus. Nors sujudimas didelis, tačiau energijos gana agresyvios. Gali pasireikšti dirglumas, persistengimas, pernelyg didelė skuba, leižuvio už dantų nelaikymas... Geras laikas sportuoti, tobulinti fizinį kūną.

Balandį Saulė labai aktyvi, skatinanti judėti, veikti, generuoti idėjas, planuoti į priekį arba tęsti pradėtus darbus.

Nuo balandžio 10 d. iki gegužės 3 d. Merkurijus pradės judėti atgal. Ši planeta susijusi su popieriais, dokumentais, informacija, todėl bus sunkiau susikalbėti. Dažniau bus norima atsigręžti atgal ir pasižiūrėti, kas ką padarė ar ko nepadarė. Į paviršių išlįs įvairios klaidos. Tokiu laiku vertėtų viską patikrinti po kelis kartus. Kantriai peržiūrėkite dokumentus, taisykite klaidas be pykčio, itin kruopščiai. Šiuo laiku reikės peržiūrėti ir koreguoti senus susitarimus. Tai metas, kai išties geriausiai galima analizuoti, susisteminti bei panaudoti informaciją, kuri galbūt labai seniai guli stalčiuose. Prireiks didelio kruopštumo, pastabumo detalėms. Todėl natūralu, kad tokiu metu ilgiau užtruks pasirašyti dokumentus, lėčiau eisis svarbūs reikalai. Patarimas – nekaltinkite kitų, geriau pasigilinkite į esamą situaciją – gal labai svarbius planus verta atidėti ateičiai. Svarbu pastebėti savo klaidas bei jų neneigti, o pagalvoti, ką tokioje situacijoje galima padaryti geriau. Žinoma, skirtingi zodiako ženklai skirtingai reaguos į vyraujančias energijas.

Duoklė gamtai

Geriausias šiais metais laikas prasideda Saulei perėjus į Jaučio ženklą – balandžio 20 d. Tada Venera juda reaktyviai. Saulė kartu su Selena ir Baltuoju Mėnuliu judės Jaučio ženklu. Patirtis rodo, kad Selena susijusi su šviesiomis dvasinėmis jėgomis, todėl tokiu laiku labai išryškėja stiprus dvasios palaikymas, sustiprėja šviesios energijos. Kai Saulė juda Jaučiu, juntama pagalba Žemei, menams, grožiui, gyvybės puoselėjimui... Puoselėkite Žemę, savo kūną, kurkite gražius dalykus, nes visa tai bus palaiminta. Neblogas metas darbams, susijusiems su žemės ūkiu, grožiu, menais... Palankios dienos pradėti naujus darbus – balandžio 20 ir 21 d. Vėliau naujiems darbams metas netinkamas. Dar tokios pat geros dienos naujai pradžiai pasitaikys mėnesio gale – balandžio 29 ir 30 d. Verta jomis pasinaudoti.

Norite balandį atostogauti?

Šio mėnesio energijos ypač skatins keliauti, pamatyti tai, kas nauja, bet balandį galimi socialiniai neramumai pasaulyje. Todėl pasitelkite į pagalbą intuiciją ir pabandykite pajausti, ar tikrai šiuo metu jums reikia kažkur važiuoti. Įsiklausyti į savo vidinį balsą būtina.

Daugiau informacijos rasite www.dharma.lt