Kokios madų tendencijos šį pavasarį? Daugiau rožinių ir dryžuotų apdarų

„Balenciaga“ pavasaris/vasara'17 / Vida Press nuotr.
„Balenciaga“ pavasaris/vasara'17 / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-03-11 13:00
AA

Pasiruoškite – pavasaris eina visu pajėgumu. Privalu neatsilikti ir žinoti drabužių, makiažo, šukuosenų tendencijas. Net jei ir viskuo nepasinaudosite, tai bent su draugėmis aptarsite!

Kokie drabužiai madingiausi?

Dryžuoti. Tačiau dryžiai turėtų būti ne baltai juodi, kaip įprasta, bet kuo įvairesni: geltoni, raudoni, žali, mėlyni, įvairių dydžių ir formų. Jei norite, galite švytėti visa vaivorykšte – tai madinga. Atsiminkite, juk pavasaris – būkite spalvingos.

Niujorko mados savaitės gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Daugiau rožinės! Visai teisingai perskaitėte – būtent rožinės. Net jei ši spalva nėra jūsų mėgstamiausia, atsiminkite, kad ji turi galybę atspalvių – tiek ryškių, tiek pastelių, tad tikrai kažką sau pritaikysite. Be to, net ir vyrai gali prisitaikyti kokią nors rožinę detalę.

Dideli platūs antpečiai. Tikriausiai manote, kad jie – visiškai ne moteriškas dalykas. Tačiau šį sezoną jie karaliaus madų viršūnėse.

Gėlių jėga! Galime jus nudžiuginti – šį pavasarį nešiokite gėlėtas sukneles, palaidines, marškinius, kelnes, o jei yra ūpo, nuo galvos iki kojų būkite gėlėta. Galite net šiek tiek flirtuoti su kiču – tai leistina. O gėlės gali būti pačios įvairiausios, bet pirmenybė skiriama didelėms, ryškioms. Jei esate romantiško stiliaus mėgėja, parduotuvėse nesunkiai rasite patinkančių apdarų.

Niujorko mados savaitės gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Tamprės. Ir iki šiol jos buvo madingos, tačiau šį sezoną ypač. Jos gali būti kuo įvairiausios: juodos, mėlynos, net rožinės, nertos, velvetinės ir kt.

Lietpaltis, bet įmantriai pasiūtas. Be abejo, lietpalčiai niekada nešeis iš mados, bet šį pavasarį rinkitės įmantresnius, įdomiau pasiūtus, pavyzdžiui, nelygiai galais.

O kaip dažytis?

Veidas. Šį pavasarį reikėtų atsisakyti iki šiol buvusio madingo veido kontūrų paryškinimo. Bet užtat „ant bangos“ skruostų raudonis, tad drąsiai išryškinkite savo skruostus.

Lūpos. Jas galite dažyti kaip tik norite, nes madingų spalvų paletė – pati įvairiausia. Vis dar populiarūs tamsūs tonai: violetiniai, tamsiai vyšniniai, rudi. Tačiau lygiai taip pat madingi ir raudoni, kurie ilgą laiką yra topų viršūnėse. Jei dažysitės persikine, rožine spalva taip pat atrodysite pavasariškai madinga. Beje, reikia paminėti, kad dviejų tonų lūpos (pavyzdžiui, viršutinė lūpa raudona, o apatinė vyšninė) irgi karaliauja šį pavasarį.

Niujorko mados savaitės gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Akys. Jei norite, galite rinktis ryškius akių šešėlius: žalius, mėlynus, rožinius. Tai šį pavasarį madinga. Bet jei jums tai nepatinka, ne ką prasčiau atrodysite ir pasidažiusios pastelinių spalvų tonais.

Plaukai – tai, kas patinka jums

Jei esate garbanė, pabrėžkite savo garbanas, jei tiesių plaukų savininkė – nepakartojamą jų lygumą, o jei jie banguoti, tegul plaukus lengvai kedena pavasario vėjelis. Nepriklausomai nuo sezono, plaukai turi būti prižiūrėti, blizgantys, nenušiurę, o galiukai nesuskilinėję. Būtent tam ir skirkite visas jėgas, pinigus ir laiką.

Jei svajojote apie berniukišką šukuoseną, šį pavasarį galite tai išmėginti – tai labai madinga. O jei mąstote apie kažką ekstremalaus, nusidažykite žaliai, nes ši spalva kaip tik madinga. Kitaip tariant, madinga viskas, kas tinka ir patinka jums

.