Komedijos „Skyrybos“ VIP premjera Vilniuje: ant raudono kilimo – aktoriai ir kviestiniai svečiai

Džiugas Siaurusaitis, Viačeslavas Mickevičius, Kristina Tarasevičiūtė, Dovilė Tomkutė, Rokas ir Indrė Petrauskai / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Lapkričio 15-osios vakarą Vilniuje įvyko Manto Verbiejaus komedijos „Skyrybos“ išankstinė premjera. Į kurioziškų situaciją kupino filmo pristatymą susirinko ne tik juostoje suvaidinę aktoriai, bet ir kiti žinomi žmonės.

Antradienį Vilniaus kino teatre „Multikino“ vykusioje premjeroje dalyvavo „Skyrybų“ režisierius Mantas Verbiejus ir filmo aktoriai Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Cicėnas bei pagrindinį vaidmenį sukūręs Rokas Petrauskas su žmona Indre.

Filmo įvertino ir grafikė Dovilė Tomkutė, balerina Kristina Tarasevičiūtė, aktorius Viačeslavas Mickevičius bei kiti svečiai.

Fotogalerija:

Manto Verbiejaus komedijos „Skyrybos“ išankstinė premjera (29 nuotr.)
+23

Nuotaikingas lietuviškas filmas „Skyrybos“ pasakoja pie emigranto Tito pastangas išsiskirti su žmona, kai Anglijoje vestuvių laukia nauja sužadėtinė.

Kai potencialaus uošvio gimimo dienos šventėje Titas neturi dovanos, jo išsisukinėjimą merginos tėvai supranta kaip nedrąsų bandymą pasipiršti jų dukrai. Viskas būtų neblogai, tačiau šiuo metu Londone gyvenančio Tito Lietuvoje laukia jo žmona Marta. Norėdamas slapta išsiskirti Titas grįžta į Lietuvą, tačiau Tito ir Martos susitikimas viską pasuka netikėta linkme.

Manto Verbiejaus komedijos SKYRYBOS išankstinė premjera / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Manto Verbiejaus komedijos SKYRYBOS išankstinė premjera / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Filmas pakvies žiūrovą ne tik į beprotiškiausią kelionę, kurioje netrūks juokingų bei absurdiškų įvykių, bet ir įrodys, kad tikrai meilei nebaisios jokios kliūtys.

Pagrindinį herojų Tito filme įkūnijo aktorius Rokas Petrauskas. Tai – pirmas pagrindinis jo vaidmuo kine.

„Tai buvo smagus iššūkis! Manau, kad žiūrovui patiks šis smagus pasakojimas apie tikros meilės paiešką, bet pats bijau žiūrėti filmus, kuriuose vaidinu. Nemėgstu į save žiūrėti, nes matau visas klaidas, esu sau labai kritiškas. Su baime laukiu premjeros“, – anksčiau sakė R.Petrauskas.

Anot Roko, Titas – tradicinis „užspaustas“ vyrukas.

„Jis užspaustas tradicijų, moterų, kitų nuomonės. Juk mes taip auklėjami – labai svarbu, ką kiti pamanys. Man asmeniškai nuo šito irgi labai sunku pabėgti. Filme šmaikščiai ir kūrybingai vyksta Tito išsilaisvinimas, virsmas“, – pasakojo aktorius.

Rokas ir Indrė Petrauskai / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Jis pasidalijo ir „Skyrybų“ filmavimo, vykusio prieš trejus metus, užkulisiais.

„Pradėjom filmuoti birželio paskutinę dieną, buvo 30 laipsnių karščio ir laukė visa savaitė naktinių pamainų. Žinoma, kaip tyčia, pasitaikė pati šalčiausia liepa, naktimis būdavo 10-12 laipsnių, vėjas, o mes visi su marškinukais, šortais, Ramūnas Cicėnas pusnuogis. Po to prasidėjo slogos ir kosuliai. Beje, šitam filme, turbūt pirmą kartą Lietuvos kino istorijoj, personažas gros penkiastyge gitara Rolling Stones derinimu“, – dalijosi Rokas.

Ryškų skirtis nenorinčios žmonos Martos vaidmenį atliko Giedrė Mockeliūnaitė. Aktorė tikina, kad ji ir jos herojė turi nemažai panašumų.

„Marta – spalvinga ir aštri. Tiesa pasakius, panašumų su Marta turiu – abi esam užsispyrusios, ryškios, ir daugiau mažiau žinančios, ko norim. Gal aš tik kiek subtilesnė. O jei rimtai, visada randu panašumų su personažu. Nes mes būname visokie, skirtinguose gyvenimo etapuose ar situacijose“, – pasakojo G.Mockeliūnaitė.

„Skyrybose“ taip pat vaidino Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Cicėnas, Marius Repšys, Saulė Sakalauskaitė ir kiti. Filmas kino teatrus pasieks lapkričio 18 dieną.

Filmo anonsas:

Skaitykite daugiau