Komedijos „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ aktorių atranka: ką jie daro, kad patektų į filmą?

Mantas Jankavičius / Asmeninio albumo nuotr.
Mantas Jankavičius / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-06-19 13:48
AA

Nuotykių komedijos „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ kūrėjai leido pažvelgti į kino gamybos užkulisius. Skaitytojams suteikiama unikali galimybė pamatyti akimirkas iš aktorių atrankos.

Užfiksuota, kaip dėl vaidmens filme stengiasi aktoriai Ramūnas Cicėnas, Giedrius Savickas ir dainininkas bei aktorius Mantas Jankavičius. Kiekvienas jų pretenduoja į pagrindinio veikėjo – Sauliaus arba Pauliaus – rolę.

Kino filmą „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“  kuria  du režisieriai – Ričardas Marcinkus ir Simonas Aškelavičius.  Jie susipažino prieš pora metų „Valentinas vienas“ filmavimo aikštelėje.

Ričardas Marcinkus Mantą Jankavičių yra jau pasirinkęs kitam filmui – „Pakeliui“, kuris pasirodys rudenį.  Gerų emocijų kupinas filmas pasakos apie degradavusio panko muzikanto ir mažos mergaitės draugystę bei jų nepamirštamą kelionę.

Filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“  premjera visoje Lietuvoje numatyta 2015 m. vasario 6 d. Kūrėjai sako, kad filmą galės žiūrėti bet kas, kas turi humoro jausmą – draugai, tėvai ir netgi senelis su močiute.

Daugiau naujienų apie filmą: https://www.facebook.com/sauliusirpaulius