Koronavirusu užsikrėtęs Ruslanas Kirilkinas: „Prasidėjus pandemijai turėjau dviprasmišką nuomonę“

Ruslanas Kirilkinas
Ruslanas Kirilkinas
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-01-15 17:04
AA

Dainininkas Ruslanas Kirilkinas savo gerbėjams ir artimiausiems bičiuliams pranešė nemalonią žinią – užsikrėtė koronavirusu. Atlikėjas nusprendė pasinaudoti proga ir pasiųsti žinutę skeptikams.

Apie tai, kad susirgo, Ruslanas pranešė socialiniame tinkle „Facebook“.  „Atėjo ir mano eilė“, – trumpai socialiniame tinkle pranešė R.Kirilkinas.

15min pasiteiravus kelių klausimų apie simptomus bei tai, kaip dabar jaučiasi, Ruslanas nedaugžodžiavo – sakė, kad plačiau pakomentuoti nepavyks, nes sveikata neleidžia.

Vis dėlto bendrais bruožais sutiko apibūdinti, kada pasidarė testą ir ko palinkėtų kitiems žmonėms.

„Testą dariausi sausio 13 d. ir jis buvo neigiamas. Pakartotinai pasidariau ir sausio 14 d., nes jaučiausi keistai, buvo pasireiškęs akių perštėjimas bei gerklės ir galvos skausmas. Aš, kaip ir daugelis žmonių, prasidėjus pandemijai turėjau dviprasmišką nuomonę šio viruso klausimu, kol tai nepalietė man artimos žmonių aplinkos, na, o dabar ir manęs pačio.

Visiems skeptikams, nemirtingiems ir bebaimiams noriu palinkėti priimti atsakomybę apsaugant save ir savo artimuosius. Visiems linkiu sveikatos ir kantrybės įveikiant šį klastingą virusą, kuris čiumpa ir stipriausius. Būkime sąmoningi ir vieningi prieš šį blogį“, – trumpai 15min pakomentavo R.Kirilkinas.

Ruslanas Kirilkinas / Mindaugo Dulinsko nuotr.