R.Kirilkinas sureagavo į skandalą dėl atšaukto koncerto Šiauliuose: „Nesiekiau Žvagulio pašiepti“

Ruslanas Kirilkinas
Ruslanas Kirilkinas
Šaltinis: Žmonės
2022-01-06 13:30
AA

Praėjusią savaitę dėl atšaukto koncerto viename Šiaulių bare ir jo savininkams mestos neaiškios replikos apie Žilviną Žvagulį atlikėjas Ruslanas Kirilkinas atsidūrė skandalo sūkuryje. Piktų žodžių jam negailėjo ne tik baro direktorė, bet ir pats Ž.Žvagulis, nusiuntęs dainininkui grasinančią žinutę. Nors iš pradžių R.Kirilkinas situacijos nekomentavo, galiausiai nusprendė pateikti savo poziciją.

Atvirą įrašą R.Kirilkinas ketvirtadienį paviešino feisbuke. Juo pasidalijo ir su Žmonės.lt skaitytojais.

„Kol „Grafaitės“ iš Šiaulių piarinasi mano sveikatos kaina, o Žvagulis taip griausmingai mane pasveikino su Naujaisiais metais, aš tuo tarpu, kad ir mažais, bet užtikrintais žingsneliais einu į priekį… Tad mielieji, duokite ir man žodį, be jokių televizijų ir foto objektyvų. Reklamos aš šioje absurdiškoje istorijoje nesiekiau“, – įrašą pradėjo jis. 

R.Kirilkinas tikino, kad viešbučio-baro „Grafaitė“ savininkus, dėl planų atšaukti naujametinį koncertą įspėjo gruodžio 22-ąją dieną. Atlikėjas teigė nurodęs ir viso to priežastį – koncertuoti negalintis dėl asmeninių sveikatos problemų. 

„Sutarties su užsakovais aš neturėjau. Pasiūlyta taip pat nebuvo. Na, o viešai deklaruoti savo negalavimų ar diagnozių, mano įsitikinimu, net neprivalėjau. Gal tai buvo skubotas mano apsisprendimas, tačiau tvirtas. Gal ir be reikalo Jiems užsiminiau ir rekomendavau Žilviną Žvagulį... Nuoširdžiai neturėjau jokios intencijos jį kažkaip pašiepti ar sumenkinti. Tiesiog jis buvo vienas iš paskutiniųjų ten koncertavusių atlikėjų. Gal jam nėra garbės ten koncertuoti?.. Sunku atsakyti man į šį klausimą“, – teigė R.Kirilkinas. 

Ruslanas Kirilkinas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ruslanas pridūrė, kad su Ž.Žvaguliu buvo pažįstami, vis prasilenkdavo koncertų užkulisiuose. Jų santykiai buvo draugiški. 

„Kiek yra tekę susidurti su Žilvinu, visuomet pasisveikindavome ir persimesdavome keliais sakiniais. Tai nebuvo kažkokie itin glaudūs santykiai, tačiau kolegiški ir draugiški“, – sakė jis.

R.Kirilkinas savo feisbuke paviešino susirašinėjimą su Šiaulių viešbučio-baro „Grafaitė“ vadove. 

„O pabaigai noriu visiems priminti, kad lazda turi du galus ir nieko brangiau už sveikatą – nėra. Duok, Dieve, lai klesti tas baras, o Žilvinui Žvaguliui palinkėsiu daug sveikų anūkų ir gražų devynaukštį, kuriame jie visi ilgai ir laimingai gyventų“, – rašė jis.

Ruslano Kirilkino susirašinėjimas su Šiaulių baro „Grafaitė“ šeimininkais (5 nuotr.)
+2

Primename, kad 2021-ųjų gruodžio pabaigoje į 15min redakciją kreipėsi Šiauliuose įsikūrusio viešbučio-baro „Grafaitė“ direktorė Indrė Joskaudienė, teigdama, kad gruodžio 31-ąją, Naujųjų išvakarėse, jos įstaigoje koncertą turėjo surengti žinomas atlikėjas Ruslanas Kirilkinas. Tačiau, pasak pašnekovės, nors viskas buvo sutarta, o pasirodymas išreklamuotas, iki jo likus kiek daugiau nei savaitei jis netikėtai pareiškė, kad koncertuoti nebeatvyks.

Moteris su panašia situacija teigė susidūrusi pirmą kartą – bare praeityje jau yra pasirodęs ne tik pats R.Kirilkinas, bet koncertavo ir tokie atlikėjai kaip Katažina Zvonkuvienė, Natalija Bunkė, Egidijus Sipavičius, Žilvinas Žvagulis, grupės „69 danguje“, „Du Donatai“. Indrės teigimu, nė su vienu tokių problemų neiškilo, o jei kurį koncertą ir tekdavo atšaukti, būdavo įvardijama konkreti priežastis.

„Mes visus gerbiame ir tie atlikėjai, su kuriais dirbame, tikrai žino, kad esame sąžiningi. O jis taip į veidą spjovė“, – kalbėdama su portalu 15min apmaudo neslėpė I.Joskaudienė.

Ruslanas Kirilkinas / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Indrė pasakojo, kad jos vyrui Ruslano pasiteiravus priežasties, dėl kurios šis atsisako rengti koncertą, buvo sulaukta atsakymo „Tebūnie korona“. Tuomet pati moteris nutarė susisiekti su atlikėju.

„Paprašiau – Ruslanai, pasakykite sąžiningai, kodėl jūs nebegalite, nes mums šokas. Jūsų gerbėjai susirinko, yra pilnas baras, Naujieji metai, mes irgi norime užsidirbti, nes neaišku, gal sausį bus apriboti renginiai. Sakiau – parašykite nuoširdžiai, kodėl negalite vykdyti įsipareigojimų, ir jūsų atvirumas padės mums nuspręsti dėl šios situacijos. Juk jei tai privatūs dalykai, ligos ar dar kas, niekas į viešumą neišeitų, liktų tik tarp mūsų“, – kalbėjo baro „Grafaitė“ direktorė.

Vis dėlto, pašnekovės teigimu, atsakymo iškart ji nesulaukė. Užtat R.Kirilkinas savo socialinių tinklų paskyrose suskubo pasidalyti žinia, kad naujametinis jo koncertas Šiauliuose atšaukiamas.

„Atsiprašau, juk mes organizuojame koncertą, o jis yra pakviestas, bet staiga paėmė ir pats paviešino“, – stebėjosi I.Joskaudienė.

Ruslanas Kirilkinas / Mindaugo Dulinsko nuotr.

Moteris 15min pasakojo, kad dar labiau ją nustebino jau po to gautas Ruslano atsakymas – jis esą paklausęs, gal galėtų dėl koncerto dar pagalvoti iki kitos dienos. Naujametinis vakarėlis bare vis tiek įvyks, mat, be R.Kirilkino, buvo pasamdyti dar du vedėjai-atlikėjai.

Vis dėlto Ruslanas turėjo būti pagrindinė vakaro žvaigždė, tad, kaip patikino I.Joskaudienė, po jo paviešintos žinios apie atšauktą koncertą dešimt klientų, pirkusių bilietus tik dėl šio dainininko, išreiškė norą susigrąžinti pinigus.

„Tada aš jam ir rašiau – pirma viešai paskelbėte, kad koncerto nebus, o dabar, kai svečiai pradėjo atsišaukinėti, jau norite pagalvoti iki rytojaus. Tiesą sakant, tada jau nebetikėjau, kad jis atvyks – manau, būtų vėl davęs kaip su skuduru per veidą“, – svarstė baro direktorė.

Moteris prisiminė tuomet iš R.Kirilkino sulaukusi žinutės apie Žilviną Žvagulį, kurios minties iki galo nesuprato.

„Parašė, kad jam tiesiog ne nuotaika ir šiandien mano, kad nekoncertuos. O tada pridūrė: „Žvagulis jums ten tinka labiausiai.“ Nesupratau jo pasakymo – nežinau, ar čia įžeidimas, ar ką tuo norėjo pasakyti. Žodžiu, išvada tokia, kad jis karalius ir jei norės – atvažiuos, jei nenorės – neatvažiuos.

Po to dar jam parašiau, kad šiandien pas mus koncertuos Džordana, o jis niekada nebus Džordana. Tada įsižeidė ir žinute pasidalijo socialiniuose tinkluose“, – kalbėdama su 15min piktinosi I.Joskaudienė.

Baro „Grafaitė“ vadovės ir Ruslano Kirilkino susirašinėjimas / „Instagram“ nuotr.

Į tai netrukus sureagavo ir pats Ž.Žvagulis, kuris R.Kirilkinui nusprendė parašyti žinutę. „Su Naujais Ruslanai! Paskaičiau tavo žinutę. Šiuo metu laukiu kopijos iš savininkės, jei tu ten paminėjai mano pavardę ir paminėjai taip, kaip spaudoj... Bėk bėk b**t toli. Aš tave pasigausiu, pažadu, artimiausiu metu. Nuplėšiu tavo **** ir sukišiu į ****“, – R.Kirilkinui rašė Ž.Žvagulis.

Nors iš pradžių su Ž.Žvaguliu susisiekti dėl šių žinučių nepavyko, po keleto dienų atlikėjas portalui Žmonės.lt patikino, kad dėl tokio savo poelgio nesididžiuoja.

„Nėra čia ką kalbėti, apsisvaidėme žodžiais ir tiek. Į mane metė plytą, aš į ją atsakiau – mečiau devynaukštį. Nesididžiuoju savo žinute, bet rašiau jam asmeniškai. Jei jau jis paviešino, man beliks savo anūkams sakyti, kad aš esu „opapa“, kuris neleidžia skriausti suaugusių žmonių“, – Žmonės.lt komentavo atlikėjas.

Žilvinas Žvagulis / P.Peleckio nuotr.

Ž.Žvagulis nesiryžo spėlioti, ką tiksliai Ruslanas norėjo pasakyti barui „Grafaitė“ siųsta žinute. „Nežinau, ką jis norėjo įžeisti ar „Grafaitę“, ar mane, bet įžeidė mus abu“, – kalbėjo dainininkas.

Tiesa, čia Ž.Žvagulis pridūrė, kad išsiuntęs žinutę R.Kirilkinui, ir pats sulaukęs pikto atsako.

„Aš tik šiandien perskaičiau tas žinutes. Jis man rašė: „Uostyk bankucheną“. Dabar aš jam galiu perduoti, kad bankuchenai, šakočiai, yra ne uostomi, o valgomi, – šmaikštavo Žilvinas. – Beje, dar kaip tik pamatėme telefone, kad spalio 17-ąją, kaip pasirodo, per jo paties gimtadienį, Ruslanas prašė mūsų jį paremti šakočiais. Mes to nepadarėme, tai gal dėl to jis įskaudintas.“

Paklaustas, ar pats neplanuoja paviešinti R.Kirilkino žinučių, Ž.Žvagulis teigė tokios galimybės net nesvarstantis.