Kosmoenergetikės prognozės: sausio 4–10 d. energijų kalendorius

Senis besmegenis / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Šios savaitės energijos suteiks mums didesnį stabilumą daugelyje gyvenimo sričių, leis tvirčiau pasijusti savo pozicijose“, – teigia kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Palanku bus kurti bet kokio lygio apsaugas, padedančias apsaugoti savo turtą, gebėjimus, patirtis, atradimus ar kitokio pobūdžio kūrybą. Emociškai bus lengviau atsiriboti nuo mus žeidžiančių dalykų, nuo priešininkų ar prieš mus nusiteikusių asmenų veiksmų.

Išaugs koncentracija, bus lengviau sutelkti dėmesį ties kažkokiu pasirinktu objektu jį tyrinėjant, renkantis naujas veiklos koncepcijas, priimant svarbius sprendimus.

Psichologiškai jau nebebūsime taip lengvai pažeidžiami, kaip pastarąsias kelias savaites. Mūsų gyvenime ir aplinkoje atsiras daugiau humoro, daugelį sudėtingų ir varginančių dalykų dabar bus lengviau nuleisti juokais, neparodant, kaip tai mums yra svarbu, neatskleidžiant silpnųjų savo pusių, nesiveliant į nereikalingus ginčus.

Šios savaitės energijos apie kiekvieną iš mūsų padės kurti apsauginį energijų lauką – prarasime mažiau energijos, tad turimą potencialą galėsime nukreipti trokštama linkme. Ypač gerai ir stipriai veiks dvasinės praktikos, lengviau susiderinsime su aplinkos energijomis ir didelį darbą jos tiesiog „nuveiks už mus“.

Taip pat skaitykite: Atleidimo ritualai. Kam reikalingi 7 laiškai priešui?

Tai metas, kuomet naujai skleisis mokymosi bei išsilavinimo idėjos, galime sulaukti drąsių pozityvių pasiūlymų. Galimi autoritetų pokyčiai – asmenys, kurie mums iki šiol buvo patikimais gyvenimo kelio vedliais, dabar gali atitolti. Savyje pajusime, atrasime, pripažinsime naujus autoritetus, kitus asmenis, kurie tiksliau atitinka mūsų poreikius, atspindi ir padeda siekti naujai gimstančių vertybių ir tikslų.

Situacijose, kurios mus vargina ir nėra išspręstos iki galo, nebeišvengsime dilemos „arba–arba“. Toliau atidėlioti neišspręstų reikalų nebeišeis, teks įvardinti, kas mums svarbiau, su kuo sutinkame taikstytis ir ką būtina keisti. Galimi spontaniški prieštaraujančių grupuočių ar besipykstančių žmonių susitaikymai – iki šiol buvusios problemos taps nebesvarbios, atsiras nauji iššūkiai ir nauji tikslai, kurie vers vienytis.

Dar vienas unikalus šios savaitės energijų veiklos ypatumas – poreikis laisvintis iš bet kokių svaigalų vartojimo. Alkoholis, tabakas, narkotikai, įvairūs raminamieji ar psichotropiniai vaistai palaipsniui taps nebe tokiu geidžiamu ar toleruojamu dalyku.

Galimos stipresnės apsinuodijimo alkoholiu ar vaistais reakcijos, sunkesnis ir ilgesnis organizmo atsistatymas po jų, vidinis suvokimas, kad to daugiau nebereikia. Stipriau veiks įvairūs raminantys, migdantys ar depresiją gydantys vaistai, net mažesnės tokių vaistų dozės sukels ilgesnį ir intensyvesnį poveikį.

Taip pat skaitykite: Astrologės Lanos Kutkytės 2016-ųjų meilės horoskopas

Norintiems atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio ar nikotino bei kitų svaiginančių medžiagų ši savaitė gali lemti galutinį apsisprendimą. Bus lengviau priimti tokį sprendimą, rasti įvairios patariančios ir palaikančios šiuos pasirinkimus literatūros, imtis konkrečių veiksmų savo pasiryžimui įgyvendinti.

Visus ypač gerai ramins ir padės giliau atsipalaiduoti balta spalva. Balti rūbai, kuriuos vilkėsime, augins vidinio išsivalymo troškimą, grynins mūsų ketinimus, padės į bet kokią situaciją pažvelgti iš toliau, atsiejant ją nuo kylančių emocijų. Raminamai ir atpalaiduojančiai veiks aplinka, kur bus daug baltos spalvos, tad sniegas padės kurti emocinę harmoniją, lengviau susiderinti savyje.

Šią savaitę rinkimės kalnų krištolo papuošalus. Tyras šio kristalo spindesys ir itin aukštos energetinės vibracijos padės mums lengviau ir greičiau susisieti su ypatingomis subtiliomis vibracijomis. Patys tapsime truputį geresni, švelnesni, subtilesni ir greičiau perprantantys esmę.

Taip pat skaitykite: Loreta Vaičaitytė apie psichologinį smurtą: „Manote, kad vyras pasikeis? Tai tik iliuzija“

Skaitykite daugiau