Kovą su vėžiu aktorė Shannen Doherty tęsia radioterapijos seansais: „Nekenčiu to“

Shannen Doherty / „Instagram“ nuotr.
Shannen Doherty / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-11-29 10:42
AA

Su krūties vėžiu kovojanti buvusi serialų „Beverli Hilsas 90210“ ir „San Francisko raganos“ žvaigždė Shannen Doherty (45 m.) užbaigė chemoterapijos kursą ir tęsia gydymą radioterapijos seansais.

Aktorė apie savo ligą labai atvirai kalba socialiniuose tinkluose, taip tikėdamasi padrąsinti kitas sergančias moteris. Šią savaitę „Instagram“ paskyroje ji pasidalijo nuotrauka iš pirmos radioterapijos taikymo dienos bei nekokiais įspūdžiais po šios procedūros.

TAIP PAT SKAITYKITE: 10 patarimų, ką daryti susirgus krūties vėžiu

„Pirmoji radiacinio gydymo diena. Atrodau it norėčiau nuo to pabėgti, kas yra taiklu. Radiacija man yra bauginanti. Negali matyti lazerio, gydymo ir tai, kad ta mašina juda aplink – tai tiesiog gąsdina mane. Esu tikra, kad priprasiu prie to, bet šiuo metu... aš nekenčiu to“, – rašė aktorė, pridėjusi grotažymes #radiacija, #radiacijospirmadienisužknisa ir #visdarkovojukaipmergaitė.

Žmonės.lt primena, kad Shannen Doherty krūties vėžys diagnozuotas 2015-ųjų pavasarį. Šių metų liepą aktorė buvo priversta nusiskusti savo kuokštais slenkančius plaukus, o šia patirtimi ji pasidalijo su gerbėjais. Vėliau viename interviu aktorė atskleidė, kad jos vėžys išplito.