Krepšinio treneris Marius Kiltinavičius pristatė naują mylimąją: „Donata – ypatinga“

Marius Kiltinavičius su drauge Donata Šimkevičiūte / Asmeninio albumo nuotr.
Marius Kiltinavičius su drauge Donata Šimkevičiūte / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-06-18 19:28
AA

Atlikėja Ieva Zasimauskaitė (27) ir krepšinio treneris Marius Kiltinavičius (39) oficialiai išsiskyrė prieš metus, o šiandien abu jau džiaugiasi naujais jausmais. M.Kiltinavičius pranešė esantis nebe vienišas.

Socialiniame tinkle „Facebook“ M.Kiltinavičius ne tik pasikeitė savo santykių statusą, bet ir pasidalijo nuotrauka su nauja širdies drauge Donata Šimkevičiūte.

Žavioje fotografijoje Marius ir Donata tiesiog spindi, o tai pastebėjo ir linkėjimais bei sveikinimais porą apipylę bičiuliai.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su M.Kiltinavičiumi, jis patvirtino žinią, kad yra nebe vienišas. Marius pasakojo, jog su Donata jaučiasi labai laimingas. 

„Donata yra pats nuostabiausias žmogus šioje planetoje. Ji yra tikrai labai ypatinga asmenybė. Esu be galo laimingas ir dėkingas, kad likimas mus suvedė“, – šypsojosi jis. 

Marius atskleidė, kad su Donata draugauja dar neilgai. „Kartu esame visai neseniai“, – nedaugžodžiavo jis.  

Naujoji M.Kiltinavičiaus širdies draugė socialiniuose tinkluose nurodžiusi, kad yra grožio terapeutė.

Apie tai, kad jo širdis jau užimta, M.Kiltinavičius prasitarė tą pačią savaitę, kai paaiškėjo, jog I.Zasimauskaitė netrukus žengs prie altoriaus. 

I.Zasimauskaitė už savo gero bičiulio krišnaito Simo Grabausko ištekėti planuoja birželio 21-ąją: judviejų pavardės įrašytos civilinės metrikacijos sąrašuose. Vaišnavų vienuolis Simas Grabauskas taip pat yra VšĮ „Balaramos naujienos“ direktorius. 

Portalui Žmonės.lt susisiekus su Ieva, ji komentuoti būsimų vestuvių nepanoro.

Primename, kad Ievos santuoka su krepšinio treneriu Mariumi Kiltinavičiumi oficialiai nutraukta 2020-ųjų liepą.