„Kristal“ narė Miglė Pivoriūnaitė susilaukė pirmagimės – vardą išrinko vyras: „Esu euforijoje“

Miglė Pivoriūnaitė su mylimuoju Darijumi ir pirmagime Ana / LNK ir asmeninio albumo nuotr.
Miglė Pivoriūnaitė su mylimuoju Darijumi ir pirmagime Ana / LNK ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-01 13:59
AA

Dainininkė, grupės „Kristal“ narė Miglė Pivoriūnaitė antrą vasaros mėnesį pasitinka ypatingai – ji su vyru Darijumi tapo tėvais. Džiugia žinia pasidalijusi atlikėja atskleidė ir vaikelio lytį bei vardą.

Miglė Pivoriūnaitė portalui Žmonės.lt patvirtino – Antakalnio gimdymo namuose jai ir sutuoktiniui Darijui gimė dukra.

„Jaučiuosi taip, kad nemoku apsakyti. Euforijoje. Čia neapsakomas jausmas“, – priėmusi sveikinimus, kurių jau spėjo sulaukti daugybės, šyptelėjo atlikėja.

Miglė Pivoriūnaitė su pirmagime Ana / Asmeninio albumo nuotr.

Miglė pridūrė – jau kaip ir supranta, kad tapo mama, bet su šia mintimi dar vis tiek reikia apsiprasti.

Naujai iškepti tėvai pirmagimei davė Anos vardą. M.Pivoriūnaitė portalui Žmonės.lt atskleidė, kad tai – tėčiu tapusio mylimojo idėja.

„Visiškai nebuvo sunku apsispręsti. Vyras išrinko, man patiko ir susitiko mūsų nuomonės“, – pasidžiaugė Miglė.

Miglė Pivoriūnaitė su mylimuoju Darijumi / Asmeninio archyvo nuotr.

Grupės „Kristal“ narė viliasi, kad jau greitai galės vėl koncertuoti – juk turi nemažą pagalbininkų pagalbą, kuri prireikus padės prižiūrėti mažylę.

„Stengsiuosi kuo greičiau grįžti į darbus, nes jau norisi, jau pasiilgau. Yra tam vyras, kuris tikrai labai padeda, močiutės. Koncertų tikrai nepamiršiu, grupės nepamiršiu, artimiausiu metu stengsiuosi grįžti į tą veiklą“, – patikino atlikėja.

Kiek anksčiau portalui Žmonės.lt Miglė pasakojo, kad žinia apie nėštumą artimųjų rate sukėlė ypatingai daug džiaugsmo.

„Tiek aš, tiek mano būsimas vyras be galo apsidžiaugėme. Tai nebuvo tas atvejis – ups, netyčia, tai buvo tas atvejis, kai sakėme – pabandom. Pabandėm ir mums pavyko!“ – emocijų neslėpė M.Pivoriūnaitė.

„Buvo gera matyti tiek daug gražių reakcijų iš aplinkinių – nors tai jiems buvo netikėta, visi labai džiaugėsi“, – pridūrė atlikėja.

Miglė neslėpė, kad pirmieji nėštumo mėnesiai buvo nelengvi.

„Pirmaisiais mėnesiais pykino, svaigino, skaudėjo galvą, bet dabar viskas gerai, netgi galiu sportuoti. Gydytojai ir treneriai nepatarė sportuoti pirmais nėštumo mėnesiais, tačiau kadangi dabar jaučiuosi geriau, sugrįžau į sporto salę. Žinoma, nuėjau pas kompetentingą trenerį, kuris dirba su nėštukėmis ir turi tam specialią programą“, – dalijosi Miglė.

Miglė Pivoriūnaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Regis, Miglės negąsdina ir motinystės iššūkiai. Darželyje kelis metus dirbusi dainininkė turėjo daug patirties su vaikais, todėl naujas etapas jai nerimo nekelia.

Kol daugelis mamų žinių semiasi iš knygų, atlikėja sako, kad svarbiausia – ne perskaityti patarimai, o vidinė ramybė.

„Knygose yra gerų patarimų, tačiau nemanau, kad verta į tai nerti stačia galva ir į motinystę žiūrėti kaip į iššūkį. Kadangi pati dirbau darželyje su vaikais, o vasarą praleidau su dukterėčia, nematau didelio poreikio tam ypatingai ruoštis. Stengiuosi į visą reaguoti ramiai ir kuo mažiau stresuoti.“

M.Pivoriūnaitė taip pat atskleidė, kaip į jos nėštumą reagavo grupės „Kristal“ merginos.

„Visos sveikino ir labai džiaugėsi, kad pavyko... Juk visi žinome, kad šiais laikais nevaisingumas yra dažna problema, – kalbėjo Miglė. – Visgi džiaugiuosi, kad kartu su merginomis į priekį pasidarėme daug darbų – įrašėme dainą, nufilmavome klipą. Džiaugiuosi, kad jos atsirado mano gyvenime. Jaučiu didelį palaikymą ir vieningumą. Mūsų auros labai gerai sutampa.“