Ieva Zasimauskaitė tapo mama: su vyru Simu Grabausku susilaukė pirmagimio

Ieva Zasimauskaitė ir Simas Grabauskas / Luko Balandžio ir „Justina Rau Photography“ nuotr.
Ieva Zasimauskaitė ir Simas Grabauskas / Luko Balandžio ir „Justina Rau Photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-15 20:55
AA

Dainininkė Ieva Zasimauskaitė su vyru Simu Grabausku tapo tėvais – pora sulaukė pirmagimio!

Žinia apie vaikelio gimimą Ieva Zasimauskaitė pasidalijo socialiniuose tinkluose. Ten paviešino ir vieną pirmųjų naujo šeimos nario nuotraukų bei atskleidė kūdikio lytį.

„Labas, dukryte.

2023.06.14 gražiausia gyvenimo diena amžinai“, – rašė Ieva.

Apie laukiamus gandrus I.Zasimauskaitė paskelbė kovo pabaigoje. Šią džiugią žinią kone pusmetį atlikėja slėpė nuo savo klausytojų, nes norėjo save pasaugoti – susilaukti vaikelio atlikėjai pavyko ne iš karto.

Laidoje „ŽMONĖS svečiuose“ tuomet šešis mėnesius besilaukusi Ieva pasakojo, kad nėštumą nuslėpti jai padėjo jos stilius ir lietuviška žiema. „Mėgstu oversize drabužius, niekada nesivelku aptemptų drabužių, o žiemą po striuke pilvelį paslėpti dar lengviau“, – tąkart juokėsi ji, naujieną apie išsipildžiusią svajonę turėti kūdikį pranešusi griausmingai.

Tąkart įkvėpta jaudinančių gyvenimo pokyčių, Ieva pristatė dainą, kurią įvardijo kaip „meilės himną“ – „Apie mus“.

„Kad tapsiu mama, man reiškia svajonės išsipildymą. Labai norėjau ja tapti. Labai norėjau vaikučių. Man tai yra stebuklas – kaip moters pilvuke gali užaugti kita gyvybė! Aš vis dar negaliu patikėti ir be galo laukiu, kada pamatysiu savo mažylį“, – tąkart šypsojosi Ieva Zasimauskaitė.

Ieva Zasimauskaitė / „Justina Rau Photography“ nuotr.

Tąkart atlikėja pripažino, kad nėštumo metu jai sunkiai sekėsi suvaldyti nuolat veide kylančią šypseną – ji mėgavosi kiekviena nėštumo akimirka, kuri atnešė vis daugiau įkvėpimo ir kūryboje.

„Ši daina gimė labai spontaniškai, pas Vytautą Bikų studijoje. Iš pradžių niūniavau bet kokius žodžius, kol pajaučiau neapsakomą šilumą pilve ir svaiginantį pilnatvės jausmą… Supratau, kad tai bus kūrinys apie mano šeimą – apie mane, mano vyrą ir mūsų vaikelį. Todėl mintys tiesiog ėmė lietis ir taip atsirado dainos tekstas”, – prisiminė ji.

Su naujuoju kūriniu Ieva pristatė ir Tenerifėje nufilmuotą vaizdo klipą. Čia atsiskleidė ne tik pasakiški salos vaizdai, bet ir romantiškos akimirkos su vyru Simu. Beje, būtent jis šį klipą ir nufilmavo.

Fotogalerija:

Ieva Zasimauskaitė su vyru Simu Grabausku laukiasi pirmagimio (8 nuotr.)
+2

Atostogos Tenerifėje buvo lyg paskutinė poros kelionė prieš gimstant vaikeliui. Dvi savaites saloje praleidusi Ieva pripažino, kad tikėjosi kur kas daugiau pakeliauti ir geriau pažinti kraštą, tačiau mažylis koregavo jos planus.

Ir nors gimęs vaikelis Ievos ir Simo gyvenimą tikrai apvers aukštyn kojomis, dainininkė savo darbus žada pristabdyti tik trumpam.

„Manau, vaikelis pakoreguos mano planus, bet žadu dainuoti. Planuoju rudenį surengti koncertą nedidelei auditorijai, nes labai pasiilgau savo klausytojų“, – žadėjo Ieva Zasimauskaitė.