Kristina ir Povilas Stroliai atvėrė namų duris: 5 vaikai ir meilė, liepsnojanti kaip santykių pradžioje

Kristina Strolienė ir Povilas Strolys su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Kristina Strolienė ir Povilas Strolys su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-01-04 15:29
AA

Kristina ir Povilas Stroliai – ne tik sėkmingus verslus valdanti pora, bet ir penkis vaikus auginanti šeima, kuriems pastarieji metai buvo sėkmingi ir darbuose, ir šeimos kūrime. Prieš keletą mėnesių jiems gimė jauniausia atžala Vytautas, o tada, kai visi užsidarinėjo, jie vieną po kitos atidarė savo namų kvapų parduotuves.

Povilas ir Kristina ryžosi itin atviram interviu apie tai, kaip pavyksta derinti darbus su tėvyste, o vienas kitą mylėti kaip pačioje santykių pradžioje. LNK laidoje „Bus visko“ kalbėdama apie tai, kas Kristinai padėjo sukurti laimingus santykius, moteris buvo itin atvira – savyje atrastas nuolankumas.

„Man, lietuviškai amazonei, kuri niekada nenusileidžia, puola į akis ir sako, ką galvoja, buvo sunku išmokti būti nuolankiai. Tačiau man pavyko turėti laimingesnį vyrą. Nors ir nepritariu, nebūtinai puolu ginčytis, vėliau išsakau, kas mane padarė nelaimingą. Arba – vyras gali išeiti žiūrėti krepšinį su draugais, o jeigu jam tikrai labai smagu, grįžti ryte. Aš nepuolu skambinti ir ieškoti. Pabūnu namuose su vaikais, na ir kas, kad yra kūdikis“.

Kristina ir Povilas Stroliai su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.

Pora prisiminė ir savo santykių pradžią, kuomet neturėjo didelei šeimai tinkančių namų ir su vienu po kito į šeimą ateinančiais vaikais gyveno viengungiškame Povilo bute.

„Kadangi jis buvo suplanavęs savo viengungišką gražų gyvenimą, turėjo butą, jį buvo įsirengęs kaip tipinis viengungis. Ir čia staiga trys vaikai į namus su vienu miegamuoju ir simboline virtuve, kurioje net keptuvės nebuvo. Kadangi jis turėjo viršuje nusipirkęs kitą butą nuomai, mes jį greitai įrengėme ir kaip čigonai gyvenom kelis metus. Vienam bute gyvenam, o vakare apsirengiam ir einam visi į kitą butą miegoti. O šalta laiptinėj žiemą. Ryte vėl atsikeliam, vėl apsirengiam ir vėl į apačią gamintis valgyti“, – laidoje „Bus visko“ prisiminė Kristina.

Kristina ir Povilas Stroliai su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.

Pora prabilo ir apie savo verslus. Kadangi iš Povilo šeimos perėmė užuolaidų verslą, laidos metu papasakos apie milžiniškus pinigus į namų dekorą investuojančius žmones ir ekskliuzyvinius užsakymus, kuriuos jie įgyvendina ne tik Lietuvoje – nuo Dubajaus iki Kazachstano elito namų bei prabangiausių jachtų. Tam, kad įgyvendintų šiuos projektus, susiduria su įvairiausiais iššūkiais.

Kristina ir Povilas Stroliai sulaukė penktos atžalos (4 nuotr.)
+1

„Kartais reikia teleportuoti visą komandą su siuvėjais, kabintojais, dizaineriais. Juk jeigu padarysi klaidą, juk negrįši pataisyti į siuvyklą. Visa komanda vyksta atlikinėti sudėtingas užduotis 5-6 metrų aukštyje. Neseniai buvo situacija, kuomet taisėme kolegų klaidas jachtoje, kuri plaukė į Arkties vandenyną. Kurjeris ją gaudė skirtinguose uostuose. Vien už transportą teko sumokėti tūkstančius“, – verslo užkulisius atskleidė Kristina.

Laida  „Bus visko“ – antradienį, 20 val., per LNK.

Kristinos Strolienės atostogos Tailande (18 nuotr.)
+12