Kristina Ivanova su grupe parengė nuostabią staigmeną

Merginų grupė „Kristal“ / Mindaugo Butkaus nuotr.
Merginų grupė „Kristal“ / Mindaugo Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-12-28 10:34
AA

Grupė KRISTAL baigiantims seniesiems metams pristato naują, senos dainos versiją.

„Prabėgus jaukiausiom metų šventėms su nekantrumu norime keliauti į įrašų studiją įrašyti naują dainą. Atliksime seną ir visiems gerai žinomą grupės „Rebelheart" dainą „Kelias pas tave" ir su džiaugsmu pranešame, kad greitu metu klausytojus nudžiuginsime šios dainos naują aranžuote. Ši daina mums ypatinga, nes ji sukelia nuostabiausius prisiminimus iš mūsų paauglystės laikotarpio. Mokyklos diskotekos, pirma meilė, kelionės, visos šventės prabėgo su šia nuostabia daina“, – kalbėjo Kristina.

„Viskas įvyko labai spontaniškai, fotosesijos metu restorane stovėjo fortepionas, Laura pradėjo juo skambinti dainos melodiją, mes visos pritarėme ir taip gimė mintis pabandyti sukurti naują aranžuotę šiai dainai“,- kalbėjo Julija.

„Po fotosesijos susisiekėme su grupe “Rebelheart„ ir paklausėme ar jie nieko prieš jei mes pabandytumėme šiai dainai sukurti naują skambesį. Labai malonu, kad gavome jų pritarimą ir po Naujųjų metų keliausime į įrašų studiją dirbti. Kūrybinis procesas studijoje leidžia visiškai kitaip išgyventi kūrinį ir atrasti kitas jo spalvas“, – kalbėjo Kristina.