Kristinos Ivanovos išpažintis apie nelaimingą meilę ir išdavystę

Kristina Ivanova / Mindaugo Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Merginų grupė „Magnit“ pakeitė pavadinimą – šiandien ji žinoma, kaip „Kristal“. „Pavadinimas pasikeitė, nes pasikeitėm ir mes pačios, privalėjome padaryti pauzę. Turėjome daug išgyvenimų, kurie privertė dar labiau siekti savų tikslų, po jų tapome daug stipresnės. Visos skirtingos, bet kartu ir vienodos. Moterys, kurios myli, laukia ir kuria. Drąsiai žengiame į naują etapą ir pristatome naują dainą“, – pokyčius pristatė grupės širdis Kristina Ivanova.

Grupės gerbėjus antradienį pasiekė naujausia daina „Širdis neverkia“. Dainos žodžiais kalba moteris, patyrusi mylimo žmogaus išdavystę. „Ši istorija jau praeitis, tačiau turbūt nesumeluočiau pasakiusi, kad ją išgyveno beveik kiekviena moteris. Šį kartą dainoje palikau savo meilės istoriją, kurią žinau tik aš viena pati“,– kalbėjo Kristina Ivanova.

Įdomus sutapimas, kad įrašų metu ir kitos grupės narės gyvenime vyko panaši istorija. Kristinai tai jau buvo praeitis, o ji tai išgyveno tą akimirką. Pasak grupės lyderės, daina nėra apie moteriškus paverkšlenimus ar nuoskaudas. Dainininkės sako: tik užvertus seną lapą, galima tikėtis kažko naujo.

Dainą ir asmeninius išgyvenimus atlikėjos pabandė atspindėti fotosesija. „Kai pajunti, kad santykiuose esi trečias asmuo, pasidaro labai skaudu, klausi savęs, kas buvo ne taip. Moterys bando lygintis su savo vadinama konkurente, tapti panašia. Fotosesijoje norėjome būti kaip viena, susitapatinti, todėl ir buvo pasirinktas toks įvaizdis. Norėjome parodyti, kad nejučia tam tikrais gyvenimo tarpsniais tai tiesiog įvyksta. Tačiau nereikia pamiršti, kas mes esame iš tikrųjų. Išorė yra tik viršelis, o brangiausia tai, kas yra viduje.

Reikia nebijoti ir paleisti žmones, kurie skaudina arba nejaučia to paties, ką jauti tu. Gyvenime nėra laiko stovėti vietoje, tad niekada nėra per vėlu iš naujo pamilti“, – atviravo Kristina.

Grupės „Kristal“ fotosesija (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau