Kūno kalba pasimatymo metu: kaip atskirti, kad jumis išties domisi

Pasimatymas / „Shutterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Žmogus bendrauja ne tik žodžiais, bet ir judesiais, mimikomis, gestais. Taip jis atskleidžia savo emocijas, intencijas, požiūrį. Kartais kūno kalba pasako kur kas daugiau nei ilgos kalbos, manoma, kad kūno kalba išduoda net 90 proc. informacijos.

Pirmojo pasimatymo metu niekas neklausia, ar aš tau patinku, ar dar bus antras pasimatymas, ar mes derame. Tai tarsi ir nepriimta. Neretai sunku atspėti, ką galvoja, nes elgiasi santūriai, subtiliai – jums sunku kažką įžvelgti ir suprasti. Ką daryti? Kaip sužinoti, kad viskas vyksta tinkama kryptimi? Ogi stebėkite kūno kalbą – ji jums išduos visus, net ir slapčiausius dalykus, ir suprasite, patinkate ar ne.

Stebėkite kūno kalbą – ji jums išduos visus, net ir slapčiausius dalykus, ir suprasite, patinkate ar ne.

Jei patinkate, tai gali išduoti nekalti prisilietimai, nuoširdi šypsena, akių kontaktas, nesukryžiuotos rankos. Išmokite skaityti siunčiamus signalus!

Žvilgsnių amplitudė. Akių kontaktas – labai svarbus ženklas, kuris rodo, kad žmogus jumis domisi arba ne. Atkreipkite dėmesį, kaip į jus žiūri: įdėmiai, meiliai, su susidomėjimu, o gal priešingai – suka akis į šalį? Žinokite, kad jie pašnekovas žiūri į akis, vadinasi, jam įdomu jūsų klausytis. Galbūt ne tik klausytis, gal pašnekovas norėtų pažinti jus labiau? Kitaip tariant, iš žvilgsnio galima labai daug ką suprasti, pasinaudokite tuo. Atkreipkite dėmesį ir į tai, kaip į jus žiūrėdamas jis laiko galvą. Galbūt smarkiai palenkia? Vadinasi, jūs jį traukiate.

O gal pastebėjote, kad jis, ištaikęs progą, nužiūrinėja jus nuo galvos iki kojų? Toks žvilgsnis reiškia, kad jis domisi jumis kaip seksualiniu objektu. Tad pabandykite išsiaiškinti, kokios šio vaikino intencijos, ir būkite atsargi.

O jei vis pagaunate tarsi nekaltą žvilgsnį, kurį bando nusukti arba slaptai žvelgia į jus, tikriausiai jums papuolė labai kuklus jaunikaitis, tačiau akivaizdžiai jumis susidomėjęs.

TAIP PAT SKAITYKITE: 2-2-2 taisyklė, gerinanti santykius: ją išbandžiusi pora dalijasi patirtimi

Pora pasimatyme / 123RF nuotr.

Veidrodėli, veidrodėli, arba kopijuojamas elgesys. Jei asmuo kopijų jūsų kūno kalbą, tai reiškia, kad jis bando užmegzti ryšį su jumis. Tai gali būti ne tik judesių atkartojimas, bet ir laikysena, balso tonas ir kalbėjimo tempas. Jei pastebėjote, kad žmogus kartoja jūsų judesius (beje, tai gali daryti visai nevalingai), jis tikriausiai jumis susidomėjęs ir nori labiau jus suprasti, įsijausti į jūsų kalbas, situaciją. Toks pašnekovas vertas dėmesio.

Kojų padėtis. Jeigu vaikinas sėdi ramiai ir kojos šiek tiek pražergtos, jis jaučiasi gana laisvai –atsipalaidavęs. O štai sukryžiuotos kojos gali išduoti susikaustymą, nenorą atsiskleisti. Koja ant kojos gali reikšti, jog žmogus nenori kitų prisileisti arti savęs. Ar pėdos gali ką nors išduoti? Kuo pėdos labiau atsuktos į jus, tuo labiau dominate žmogų ir tuo labiau jis jums simpatizuoja.

Liečia savo plaukus. Net ir gyvūnai, pavyzdžiui, paukščiai kedena ir prisižiūri savo plunksnas, kad būtų kuo patrauklesni priešingai lyčiai, patrauktų ir sužavėtų.

Beje, taip pat elgiasi ir žmonės. Jei vaikinas palenkia galvą, perbraukia ranka plaukus ir nusišypso, tai akivaizdus ženklas, kad jis stengiasi būti jums patrauklus, sužavėti, padaryti įspūdį. Aišku, jei jis visą vakarą glostė tik savo plaukus, galbūt jis turi šiek tiek narcizo savybių ir itin domisi savimi ir savo išvaizda? Pasinaudokite intuicija ir išsiaiškinkite tai.

Pasilenkia arčiau jūsų. Be jokios abejonės, toks judesys reiškia didelį susidomėjimą ir norą prie jūsų priartėti. Juk jei žmogus nedomina ar jaučiame jam priešiškumą, natūraliai, instinktyviai nuo jo traukiamės. Kai kalbate, jis natūraliai prie jūsų palinksta? Vadinasi, esate jam ypatinga.

Netyčinis palietimas. Kai kada netyčiniai prilietimai nebūna jau tokie „netyčiniai“ . Jei pastebėjote, kad, pavyzdžiui, einant pasivaikščioti vyras tarsi visai netyčia paliečia jūsų petį, ranką, vadinasi, jūs jam išties patinkate ir tai ženklas, signalizuojantis, jog jis jumis rimtai domisi. Be to, tai gali būti ženklas kitiems vyrams, kad jūs užimta arba tokia būsite jau greitai.

Šypsena. Iš esmės, jei žmogus išlaiko draugišką veido mimiką, atvirą kūno laikyseną, tikriausiai jis jumis susižavėjęs, nes keliate teigiamas emocijas. Jei jūsų keliate malonius jausmus, susižavėjimą – jis šypsosis. Beje, juk šypsotis priverčia tik geri ir malonūs dalykai, tad nepraleiskite šio tarsi natūralaus ženklo pro akis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite suvilioti ar gauti darbą?.. Leiskite kūnui „kalbėti“!

Skaitykite daugiau