Kupina staigmenų Indrės Kavaliauskaitės savaitė: nuo J.Lopez įkvėpto asmeninio vaizdo klipo iki gundančio šokio

Indrė Kavaliauskaitė / Irmanto Gelūno nuotrauka ir stop-kadrai.
Indrė Kavaliauskaitė / Irmanto Gelūno nuotrauka ir stop-kadrai.
Šaltinis: Žmonės
2021-07-24 19:32
AA

Nors tikrasis televizijos laidų vedėjos Indrės Kavaliauskaitės gimtadienis liepos 24-ąją, žinoma moteris jį pradėjo švęsti gerokai anksčiau. Sulaukusi netikėtų draugų staigmenų, prasidėjusių jau savaitės pradžioje, Indrė nėrė į įvairiausius nuotykius.

32-ąjį gimtadienį mininčiai televizijos laidų vedėjai Indrei Kavaliauskaitei ši savaitė buvo kupina netikėtumų. Žinoma moteris jau nuo pirmadienio sulaukė staigmenų, kurios tęsėsi iki pat šeštadienio.

„Mano draugai visada pasižymėjo gera fantazija. Šį kartą gimtadienį pradėjau švęsti nuo pirmadienio. Visa savaitė buvo pripildyta staigmenų. Nuo pasivažinėjimo motociklu, netikėto klipo filmavimo iki šokių pamokos, kai to visai nesitikėjau“, – su portalu Žmonės.lt gimtadienio akimirkomis dalijosi I.Kavaliauskaitė.

Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė / Tomo Kaunecko nuotrauka

Pasirodo, į netikėtą šokių pamoką Indrė buvo pakviesta pakeliui į darbą. Išmoktais šokių žingsneliais televizijos laidų vedėja pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“.

„Pasitinkat gimtadienį staigmenos tęsiasi visą savaitę. Šiandien ėjau į darbinį susitikimą – patekau į šokio pamoką“, – pasidalijusi vaizdo įrašu rašė ji.

Gimtadienio dieną socialiniuose tinkluose Indrė pasidalijo ir asmeniniu vaizdo klipu, kurio filmavimas taip pat buvo viena iš netikėtų staigmenų. Kadangi liepos 24 d. gimtadienį mini ir pasaulinio garso atlikėja Jennifer Lopez, kuri tuo pačiu yra ir viena mylimiausių Indrės dainininkių, vaizdo įrašas nufilmuotas skambant būtent J.Lo dainai „Cambia el Paso“.

„Kuo daugiau šventi gyvenimą ir kuo daugiau myli, tuo daugiau yra ką švęsti ir ką mylėti. 32! Su gimtadieniu mane ir mano divą J.Lo!“, – rašė Indrė.

Portalui Žmonės.lt Indrė prasitarė, kad po staigmenų ir įvairios veiklos kupinos savaitės jos gimtadienis bus kiek ramesnis – jį pasitiks kartu su artimais bičiuliais vaikų apsuptyje.

„Gimtadienio diena bus tokia kaip visada – su šeima ir draugais, namo kieme. Kitokio gimtadienio ir nebeįsivaizduoju. Iš karto perduodu linkėjimus kaimynams ir nuoširdų „atsiprašau“ už muziką, pasistengsime ilgai nevakaroti. Kai turi vaikų, didžiausia dovana, kai jiems linksma, tad kiemas bus panašesnis į vaikų šventę, nei mamos“, – juokėsi I.Kavaliauskaitė.

Indrė Kavaliauskaitė / Irmanto Gelūno nuotr.

Gimtadienį mininti moteris apžvelgė ir pastaruosius metus. Nors karantinas kiek pristabdė, ji, sako, tik atsiradus progai stačia galva nėrė į darbus ir atsidavė įvairiems projektams – nuo televizijos iki socialinių tinklų.

„Metai buvo savotiški, prie karantino, rodos, net pripratau. Gal todėl taip ryžtingai šią vasarą atsidaviau vien darbui ir vedu mažiausiai po tris renginius per savaitę. Taip pat televizijoje filmuojame naujus projektus, ruošiamės rudeniui ir žiemai jau dabar“.

 

Renginio vedėja Indrė Kavaliauskaitė. Įspūdingą įvaizdį jai sukūrė stilistės Katrina Knizikevičiūtė ir Milda Metlovaitė / „Tech Top 2019“ apdovanojimai / Dariaus Kučo ir Mariaus Žičiaus nuotrauka

Vos keletą laisvų akimirkų tarp darbų randanti Indrė įžvelgia ir gerąją viso to pusę. Pasak jos, pastarasis darbingas laikotarpis jei leido labiau vertinti savo laiką. „Pripažinsiu, nėra lengva dirbti, kai visi ilsisi, tačiau dabar taip vertinu kiekvieną laisvadienį, kiekvieną išvyką į sodybą, kiekvieną lėtesnį rytą...“, – laisvą minutę radusi portalui Žmonės.lt sakė Indrė Kavaliauskaitė.

Indrė Kavaliauskaitė (41 nuotr.)
+35