Kuris iš stilistų dueto gamina geriau: Viktorija Šaulytė ar Joringis Šatas?

Laidos „Virtuvės istorijos“ filmavimo akimirkos
Laidos „Virtuvės istorijos“ filmavimo akimirkos
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-09-28 11:12
AA

Šio šeštadienio rytą televizijos žiūrovų pamiltos laidos „Virtuvės istorijos“ studijoje skambės juokas – azartiškoje kulinarinėje dvikovoje susikaus du artimi draugai, „ŠaŠa“ stilistų duetas Viktorija Šaulytė ir Joringis Šatas. O užduotis nuspręsti, kuris stiliaus guru gamina geriau, atiteks jų gerai draugei, jaunajai dainininkei Paulai Valentaitei.

Naujajame, aštuntajame laidos „Virtuvės istorijos“ vedėja I. Juciūtė-Čibirkienė sveikinasi iš sostinėje įsikūrusio prekybos salos „Ogmios miestas“, kur nuo šiol verda smagiausios kulinarinės dvikovos.

Laidos „Virtuvės istorijos“ filmavimo akimirkos / tomasfoto.lt nuotr.

Šįkart gardžiose varžytuvėse Joringis kartu su Ilona keps kalakutienos keksiukus, o Viktorija, padedama grilio meistro Tomo Petrylos, gamins portobello grybus, įdarytus gorgonzola sūriu ir vytintu kumpiu.

TV3 televizijos projekto „Aš stilistas“ nugalėtojui J. Šatui stiliaus patarimai jau tapę kasdienybe. Kartu su drauge Viktorija įkūrę stilistų duetą „ŠaŠa“, šiandien jie puošia ryškiausias Lietuvos šou pasaulio žvaigždes. Jie ne tik konsultuoja, padeda apsipirkti, bet ir atvažiuoja į namus bei atlieka spintos reviziją.

Laidos „Virtuvės istorijos“ filmavimo akimirkos / tomasfoto.lt nuotr.

„Mano svajonė yra, kad mane kas nors aprengtų: ateitų, išmatuotų, aš sėdėčiau namie prie grilio ir kažkas atveža rūbų derinius ir tau viskas tinka“, – atskleis grilio virtuozas Tomas, išgirdęs apie stilistų teikiamas paslaugas.

Realybės šou „2 barai“ išgarsėjusi V. Šaulytė visada kupina energijos, pozityvumo ir geros nuotaikos. Ji ne tik padeda pasiklydusiems stiliaus viražuose, bet ir patarimus dalina savo tinklaraštyje. Realybės šou su mylimuoju kovotoju Juliumi Mocku susipažinusi mergina laidoje atskleis, kad mylimasis draugystės su Joringiu nepavydi.

Laidos „Virtuvės istorijos“ filmavimo akimirkos / tomasfoto.lt nuotr.

„Iš tikrųjų, tai jie labai gerai sutaria, kartais net geriau negu mes su Juliumi“, – šypsosis Viktorija.

Kadangi stilistės mylimasis – sportininkas, jis itin prižiūri ir savo mitybą, todėl pripažindama, kad Julius mėgsta gaminti ant grilio, Viktorija nevengs ir pašmaikštauti. „Jis, iš tikrųjų, pasiima valgyti ir valgydamas daro atsitūpimus, kad į kūną neitų“, – juokaus V. Šaulytė.

Laidos „Virtuvės istorijos“ filmavimo akimirkos / tomasfoto.lt nuotr.

Tačiau nepaisant smagių ir atvirų pokalbių, laidoje lauks azartiška dvikova. Nei vienas stilistas nenorės pralaimėti ir savo pergale tikės nuo pat pradžių.

„Karūna tinka mums labiau. Esi grybas, Viktorija, ir tavo patiekalas, ir tu – esi grybas“, – nepabijos šmaikščiai draugei įkąsti J. Šatas.

Laidos „Virtuvės istorijos“ filmavimo akimirkos / tomasfoto.lt nuotr.

Kova nebus lengva, o nuspręsti kuris „ŠaŠa“ stiliaus guru gamina geriau teks gerai jų draugei, dainininkei Paulai Valentaitei. Eurovizijos atrankose sužibėjusi mergina, nors ir nėra išranki maistui, tačiau nugalėtoją turės pasirinkti tik vieną. Kuriam labiau pavyks nustebinti jaunąją atlikėją ir kurio, Viktorijos ar Joringio, patiekalas taps nugalėtoju – paaiškės jau šį šeštadienį 9 val. kulinarinėje pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“.