Kvietimo į madų šou sulaukę K.Meschino ir D.Ježerys ant baltojo kilimo spinduliavo meile

Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version/ „Fotobanko“ nuotr.
Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version/ „Fotobanko“ nuotr.
Žmonės.lt, 15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2021-11-18 09:18
AA

Trečiadienio vakarą Vilniuje nugriaudėjęs naujausios Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymas sutraukė būrį garsenybių. Neeilinio mados vakaro nepraleido ir „influencerė“, verslininkė Karolina Meschino, čia atvykusi su mylimuoju Dominyku Ježeriu-OG Version. 

Baltuoju Juozo Statkevičiaus šou kilimu „Litexpo“ rūmuose žengę nuomonės formuotoja, verslininkė Karolina Meschino ir jos sužadėtinis reperis Dominykas Ježerys-OG Version prikaustė žvilgsnius. Pora ne tik žavėjo savo stiliumi, bet iš kitų svečių išsiskyrė prieš fotoaparatų blykstes vienas kitam demonstruojamais romantiškais jausmais.

K.Meschino baltuoju kilimu šįsyk žengė pasipuošusi dizainerės Simonos Griciūtės ženklo „Acuamona“ suknele, už vakaro įvaizdį jį taip pat dėkinga stilistei Viltei Kinderavičiūtei.

Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version/ „Fotobanko“ nuotr.

„Atėjau labai geromis nuotaikomis, labai pasiilgome renginių, ypatingai Statkevičiaus šou – jie tikrai patenka tarp mano trijų laukiamiausių metų renginių. Ir labai smagu, kad visi tokie šventiškai nusiteikę, ruošėsi šitam renginiui“, – džiaugėsi vakaro viešnia.

Karolina prisiminė, kad anksčiau daug kartų į J.Statkevičiaus kolekcijos pristatymus lydėdavo mamą, o pastaruoju metu jau gauna vardinį kvietimą. Paklausta, kiek Juozo rūbų turi, K.Meschino nusijuokė, kad kol kas daugiau jų turi mama.

„Aš dar turiu išaugti iki Juozo“, – šmaikštavo.

Fotogalerija: 

Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymo svečiai (123 nuotr.)
+117
Juozo Statkevičiaus 2022 m. pavasario-vasaros kolekcija (133 nuotr.)
+127