L.Adomaitis pristato dainą ir kvapą gniaužiantį klipą „Šviesa spindės tamsoje“: dedikuoja sūnui Jokūbui

Linas Adomaitis sukūrė jautrią dainą 8 mėnesių sūnui Jokūbui / Asmeninio albumo ir E.Gendrėnaitės nuotr.
Linas Adomaitis sukūrė jautrią dainą 8 mėnesių sūnui Jokūbui / Asmeninio albumo ir E.Gendrėnaitės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-02-02 10:05
AA

Dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis sukūrė jautrią dainą savo aštuonerių mėnesių sūnui Jokūbui. Kartu su daina muzikantas pristato ir kvapą gniaužiantį vaizdo klipą. Linas prisipažįsta, kad ant aukščiausių Fuerteventūros skardžių nufilmuoti kadrai pareikalavo nemažai drąsos, o pati daina būtent apie ją ir pasakoja.

„Šioje dainoje skambančią viltį skiriu savo sūnui. Su Jokūbo atėjimu į šį pasaulį manyje daug kas keitėsi, ir atsidarė naujos kūrybinės durys, o pro jas pradėjo veržtis šviesa ir pozityvios mintys. Pamenu, pirmą kartą paėmęs sūnų į rankas pajutau begalinę ramybę ir dėkingumą. Pavadinau šią dainą „Šviesa spindės tamsoje“, – pasakoja Linas.

Kiek anksčiau savo kūrybos perlą „Vandenynai“ Linas dedikavo dukrai Saulei, todėl ir naujausia daina sūnui, anot autoriaus, tapo stilistiškai artima, didinga, epiška. Čia Lino metaforos apipintos daugybės gyvai įrašytų instrumentų, skamba mišrus jaunimo choras „Exaudi“.

Linas Adomaitis / Asmeninio albumo nuotr.

„Dainos žodžius parašiau oro uoste, kuomet nuo šeimos buvau už 5000 kilometrų. Ilgesys padarė savo – žodžiai apie tauriausias mano širdy gyvenančias vertybes. Beje, kai rašiau žodžius, dar net ir nežinojau, kad lauksimės sūnaus. Vėliau skaitydamas savo eilėraščius pamaniau, kad noriu būtent šių eilučių mintis, viltį, drąsą, tikėjimą ir meilę dovanoti savo sūnui“, – prisimena dainininkas.

Dainos vaizdo klipo filmavimo darbai buvo iš anksto kruopščiai suplanuoti, visos Fuerteventūros salos lokacijos ištyrinėtos dar gerokai iki filmavimo. Linui teko pasivaikščioti išdžiūvusio ežero dugnu ir pagroti smuiku ant kvapą gniaužiančių skardžių.

Linas Adomaitis – „Šviesa spindės tamsoje“:

„Žinote, kai vos per žingsnį – 600 metrų skardis į vandenyną ar uolas, supranti, kad „pagroti smuiku“ tokiomis sąlygomis savotiškai smagu. Adrenalino buvo tikrai daug“, – šypsosi Linas, pridurdamas, kad šiame vaizdo klipe žmonės išvys daug neįprastų ir nematytų šios egzotiškos salos vietų.

Su dainos „Šviesa spindės tamsoje“ gimimu Linas Adomaitis savo naujojoje įrašų studijoje pradeda ir būsimo muzikos albumo darbus. Taip pat šiam kūriniui ruošiama įspūdinga aranžuotė gruodžio mėnesį planuojamam Lino Adomaičio koncertiniam turui didžiosiose šalies arenose.

Fotogalerija:

L.Adomaitis pristato sūnui Jokūbui skirtą dainą ir klipą „Šviesa spindės tamsoje“ (12 nuotr.)
+6