Linas Adomaitis su žmona Irma susilaukė antro vaiko: dukra Saulė turi broliuką

Linas ir Irma Adomaičiai su dukra Saule / Eglės Gendrėnaitės nuotr.
Linas ir Irma Adomaičiai su dukra Saule / Eglės Gendrėnaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-05-26 17:33
AA

Dainininkas Linas Adomaitis (45) su žmona Irma Adomaitiene (36) skęsta laimės vandenyne: porai gimė antroji atžala. Dukrą Saulę auginanti pora nuo šiol turi ir sūnų.

Irmai ir Linui berniukas gimė gegužės 26-ąją.

„Be galo žaviuosi savo moterimi. Taip, mielieji, šiandien mums gimė sūnus! Mes esame labai labai laimingi ir dėkingi Dievui“, – džiugia žinia socialiniame tinkle pasidalijo Linas.

Žmonės.lt paklaustas, gal šeima jau apsisprendė, kaip pavadins mažylį, L.Adomaitis šypsodamasis sakė: „Kol kas džiaugiamės šia žinia, o vardą dar matuojamės.“

Džiugia žinia apie laukiamą antrąjį šeimos pagausėjimą L.Adomaitis pasidalijo praėjusių metų lapkritį.

„Esame labiau nei laimingi! Mūsų Saulytė taip pat džiaugiasi, jau viską supranta, bučiuoja mamytės pilvelį ir sako „mano leliukas“. Mūsų šeima didžiame pakilime ir beribėje meilėje“, – Žmonės.lt tada sakė didžiulio džiaugsmo neslėpęs Linas.

Žinia, kad jiedu su Irma sulauks antro vaiko, Linas pasidalijo ir socialiniuose tinkluose. 

„Dievo dovanos neįkainojamos. Mūsų džiaugsmas beribis, o laimė didesnė už kalnus. Mūsų akys šviesesnės už dieną, o širdys sraunesnės už visas pasaulio upes...Taip, draugai, mes laukiamės antro vaikelio“, – tuomet rašė dainininkas sekėjams ir draugams.

Per didžiąsias žiemos šventes duodamas interviu portalui Žmonės.lt Linas atvirai papasakojo apie laimę šeimoje ir laukiamą antrąjį vaikelį.

„Ši nuostabi žinia buvo kiek netikėta. Žinoma, jau kalbėdavome su Irma, kad Saulytei reikėtų broliuko arba sesutės, todėl sužinojus apie ateinančią gyvybę mūsų visų sielos užsiaugino dar didesnius sparnus. Esame labai pakylėti“, – metų pabaigoje sakė jis.

Linas Adomaitis su žmona Irma ir dukra Saule / Eglės Gendrėnaitės nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Linas ir Irma Adomaičiai, ilgai svajoję apie vaikelį, pirmagimės dukros Saulės susilaukė 2018 metų spalį.

Kai gimė mažylė, Linas Adomaitis pirmiausia pamatė jos ilgus juodus plaukus. „Indėniukė, – nusišypsojo tada pro ašaras. – Visai kaip jos mama...“ Taip jis vadino žmoną nuo pat pažinties pradžios.

Vardą mažylei Adomaičiai sugalvojo dar vasarą prieš dukros gimimą – abu nusprendė, kad mergaitė bus Saulė.

„Pasigilinome į vardo reikšmę: hebrajų kalboje jis reiškia Dievo išmelstąją, tad viskas – labai taiklu ir aišku. Jai gimus siautė lietus, vėjas, krito lapai, o aš šypsojausi: „Už lango ruduo, o pas mus šviečia Saulė.“ Saulė apvertė visą pasaulį.“

Jauki Lino Adomaičio šeimos fotosesija (45 nuotr.)
+39