L.Anušauskienę supykdė kritika vyrui dėl atostogų: „Po vienos komandiruotės jį vežė į Santaras“

 Arvydas Anušauskas ir Lina Anušauskienė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Arvydas Anušauskas ir Lina Anušauskienė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-07-04 18:53
AA

Nuvilnijus žiniai, kad ministrai Gabrielius Landsbergis ir Arvydas Anušauskas išeina atostogų, viešoje erdvėje pasipylė kritika – imta svarstyti, ar įtemptas metas tinkamas jų poilsiui. Tokios diskusijos supykdė krašto apsaugos ministro žmoną Liną Anušauskienę, kuri įsitikinusi, kad jos vyras užsipultas be reikalo.

Krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko atostogos šiemet prasidės rugpjūčio 1 dieną ir tęsis tris savaites. Tuo metu užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis savo atostogas išskaidė – atostogaus liepos 1–5 dienomis, 11 dieną ir 22–28 dienomis.

Po žinios apie ministrų atostogas visuomenėje kilo pasipiktinimas. Kai kurie svarsto, kad dabartinis metas tam netinkamas, mat geopolitinė situacija – itin įtempta.

Štai politologas Virgis Valentinavičius „Žinių radijo“ laidoje G.Landsbergio atostogas pavadino skandalu: „Kai vyksta tokios stumdynės dėl Kaliningrado tranzito, neįsivaizduoju, kaip galima sugalvoti išeiti atostogų.“

Kritika skriejo ne tik G.Landsbergiui, bet ir A.Anušauskui. Tad pastarojo žmona Lina Anušauskienė nusprendė nebetylėti ir apginti sutuoktinį – griežtai pasisakė socialiniuose tinkluose.

Arvydas Anušauskas ir Lina Anušauskienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Iš didelio rašto išeita iš krašto. O Jūs manote, kad Anušauskas gali varyt visą kadenciją be atostogų, be atsikvėpimo, be poilsio? Nežinojote, kad žmogaus produktyvumas smunka, kai jis nepailsi, reguliariai neišsimiega. Aš tai aš, bet jis neatostogavo nė vienos dienos...

Po vienos užsienio komandiruotės jį vežė tiesiai į Santaras, nes žmogus buvo jau visai išsekęs. Tuo metu nedarėme viešųjų ryšių šou ir apie tai nesidalinome, nes karo Ukrainoje akivaizdoje tai nebuvo svarbu.

Jei dar Arvydas neatliktų savo pareigų, tuomet gal ir būtų galima priekaištauti, bet jis atiduoda visą save ir net dar daugiau. Nematau nieko blogo tose atostogose, juk bet kada jis gali būti atšauktas. Kai nebežinai prie ko prikibti, tai kabiniesi prie niekų...“ – savo požiūriu feisbuke dalijosi L.Anušauskienė.

Primename, kad praeitais metais dėl nelegalios migracijos ir šalyje tuo metu įvestos ekstremalios situacijos A.Anušauskas savo planuotas atostogas, kurios turėjo tęstis tris savaites, atšaukė. Pernai vasarą neatostogavo ir G.Landsbergis, tuomet poilsį atidėjęs rudeniui.